Pátek 19.07.2024

14:42

Pátek 19.07.2024

14:42

reklama

Yangames Fight Night už zítra: Ve Žlutých lázních se představí top bojovníci

Už zítra, tedy ve čtvrtek 25. července, bude každý milovník bojových sportů ve Žlutých lázních. Areál se stane svědkem už tradičního galavečeru K-1 pod širým nebem. Startovní listina je opět natřískaná, poslední lístky jsou ještě k dispozici a zájemci si je mohou zakoupit přímo u pokladny, která se otevře v 15. hodin.

Osmičková pyramida bude ve Žlutých lázních plná zvučných jmen. Loňský vítěz mezi těžkými váhami David Vinš touží po obhajobě, ale bude to mít pořádně složité. O prestiži Yangames Fight Night svědčí i fakt, že se objeví i Daniel Škvor, který se jinak věnuje spíše lightheawyweight. Zvuk turnaje je však i pro něj velkým lákadlem. Dva silní borci přijedou z Polska, Jakub Kozera i Michal Turinsky se jistě mohou ucházet o celkový triumf. Bez šancí jistě není ani běloruský šampion Zakhar Trofimov či WAKO šampión Miroslav Vujovic z Černé Hory. Bezmála dvoumetrový obr má na Českou republikou pěkné vzpomínky, z mezinárodního mistrovství republiky v kickboxu si v roce 2016 odvezl dvě vítězství.

Do Žlutých lázní se vrací Radoslav Vilhelm, jehož soupeřem bude Melvin Vachoušek. Petr Vondráček už ladí formu na Romana Volkova. Tomáš Hron bude obhajovat svůj evropský titul WAKO PRO a jako vyzyvatel přijede francouzský šampion Coulibaly Abderahmane. Na Yangames si najdou své i příznivci klasického boxu. V posledním vloženém zápase se v profesionálním debutu představí čtyřnásobný mistr ČR Karel Adam proti Georgi Pandeyanovi. A to není zdaleka vše!  Diváky prostě čeká úžasná podívaná. Pokud nemáte lístky, koupit si je můžete od 15. hodin u pokladny areálu. Ten se otevře o dvě hodiny později. V 18. hodin se můžete těšit na předzápasy a od sedmi večer začíná hlavní program. A jestli se na místo nedostanete, přímý přenos začíná na stanici Sport 5 v 18.55.


reklama

reklama
reklama