Pátek 19.07.2024

14:13

Pátek 19.07.2024

14:13

reklama

Česká Miss je zpět. Bouček a Farářová byla správná volba

Je to týden od finálového galavečera, na kterém porota společně s diváky zvolila nejkrásnější ženy Česka a Slovenska. Pořadatelé vsadili na osvědčeného moderátora Libora Boučka, který už provázel několika soutěžemi krásy. A vyplatilo se. Příjemným zpestřením byly i výstupy ze zákulisí. Ty zvládla perfektně ostřílená a atraktivní Veronika Farářová.

Farářovou jste mohli vidět už na několika televizích a po boku Libora moderovala například i finále modelingové soutěže Pure Model. „Byla to pro mě čest být součástí tak velkého a krásného projektu jako je  Česká Miss. Minulý rok jsem moderovala společne s Martinem Dejdarem a letos s Liborem. On je můj vzor a bylo neuvěřitelné pozorovat ho v akci,“ říká Veronika. 

Asi největší změnou letos byla účast slovenských dam. Představilo se tedy šest Češek a šest Slovenek. A bylo se rozhodně na co koukat. Titul Česko-Slovenská Miss 2019 si nakonec odnesla Klára Vavrušková, Českou Miss 2019 se stala Barbora Hodačová a šerpu s nápisem Miss Universe Slovenskej republiky 2019 navlékla Laura Longauerová. I letos se volily tituly Miss Earth. Ty vybojovaly dívky Klára Vavrušková a Stanislava Lučková. Poslední ocenění získala Karolína Kokešová. Tato dáma se tituluje Miss Internet a podle počtu hlasů je i II. Českou vicemiss 2019. Většina dam už se v těchto dnech chystá na světové soutěže. 

Hudební divadlo Karlín se pyšní krásným sálem, Celá akce tak měla úroveň, jakou u této soutěže už ani nepamatujeme. O zábavu se postarali zpěváci Mikolas Josef, Meky Žbirka a vycházející pěvecká hvězda Niko. Právě on zazpíval při promenádě v plavkách a vybičoval dámy k tomu nejlepšímu výkonu. „Bylo to naprosto skvělé, moc jsem si to užil a je škoda, že už je po všem. Finalistky jsem měl možnost i osobně poznat a jsou nejen krásné, ale i chytré a šikovné v různých oborech. Kdyby letos byla volná disciplína, určitě by neudělaly ostudu,“ pochvaluje si zpěvák Niko, který je momentálně na špičce českých hudebních hitparád.

Tak uvidíme, co nachystá Česká Miss a Miss Universe Slovenskej republiky na příští rok. Třeba se dočkáme i zmíněných volných disciplín. 

Foto: Roman Souček a Michaela Feureislová


reklama

reklama
reklama