Neděle 14.07.2024

14:54

Neděle 14.07.2024

14:54

reklama

Myslivcová a Lucid: Sexy spojení úspěšných influencerek

Na podzimních veletrzích Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa bylo letos „horko“. Makeupová show slovenské hvězdné vizážistky, Lucie Lucid Sládečkové, byla totiž nejen uměleckou, ale přímo vzrušující podívanou. Na jednom pódiu se totiž sešli dva blonďatí andílci Dominika Myslivcová a Lucid.

Show s názvem Sparkling Queen podle Lucid se konala v pražských Letňanech a Lucid předvedla na Dominice nejnovější trendy v líčení. A obě krásky byly zatraceně sexy. „Ta show byla naprosto dokonalá. Lucid je vizážistka bohyně a to, že líčila zrovna barbie Dominiku, se mi pravdu moc líbilo,“ popisuje nadšeně paní Lenka, která na veletrh přijela až z Ostravy.

A zážitek si pochvaluje i samotná Dominika, kterou nyní můžete vidět také v novém filmu Román pro pokročilé. „Bylo pro mě velkým zážitkem nechat se takto líčit během show od Lucid. Vždycky, když jsem viděla její makeup tutoriál na Instagramu, proběhlo mi hlavou, že bych líčení od ní chtěla zkusit a na veletrzích krásy se tak stalo, jsem nadšená,“ říká pink barbie Dominika Myslivcová.

Pokud Vám tato show na veletrzích krásy utekla, nemusíte zoufat. Na jaře 2020 budou obě blondýnky opět součástí této mimořádné akce. „Ráda bych všechny návštěvníky našich veletrhů upozornila na důležitou změnu. Oblíbené tradiční veletrhy Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa mění název. Od jara 2020 je budete moci navštěvovat pod názvem FOR BEAUTY. Důvodem je fakt, že se oba tyto veletrhy staly součástí velké rodiny veletrhů pořádaných společností ABF v PVA EXPO PRAHA Letňany,“ vysvětluje Markéta Klíma Holatová, mluvčí veletrhu FOR BEAUTY.

A znám už je také termín příštího veletrhu krásy. Pokud máte rádi kosmetiku, nehtíky, líčení, řešíte vlasy a zdravý životní styl, zapište si do diářů 3. a 4. dubna 2020, veletrh FOR BEAUTY v Letňanech.


reklama

reklama
reklama