Pátek 19.07.2024

13:10

Pátek 19.07.2024

13:10

reklama

Krásky z České Miss dostaly úžasné dárečky

Česká Miss 2019 je sice už nějaký ten pátek za námi, přesto opět plní tuzemská média. Důvod je prostý, Klára Vavrušková skončila třetí na Miss Earth, což je obrovský úspěch a důkaz, že soutěž má po letech úpadku opět skvělou úroveň. Jedním z pyšných partnerů České Miss je i BaByliss.

 O českých dívkách se říká, že patří mezi nejkrásnější na světě. Když to budeme brát v kontextu s úspěchem Kláry Vavruškové, tak je to jen potvrzení tohoto tvrzení. Po letech, kdy se spekulovalo o tom, jestli Česká Miss vůbec přežije, protože minulé vedení soutěže ji vedlo od desíti k pěti, je to zkrátka něco úžasného. Organizátoři „nové“ České Miss mohou být maximálně spokojeni. Takovou třešničkou na dortu je po každém finále předávání dárků, které finalistky vyhrály. Jedním z partnerů soutěže je BaByliss a právě výrobky od této značky si krásky mohly nedávno vybrat. 

Nechyběla u toho ani jedna s porotkyň soutěže Dominika Myslivcová, která je mimochodem také spokojenou uživatelkou produktů BaByliss. „Už bych neměnila. Mají vše, na co si vzpomenete. Kulmy, fény, epilátory, vysoušeče vlasů a tak dále. A nezapomínají ani na muže, což se mi líbí,“ pochvalovala si blondýnka. A co si tedy Missky odnesly Mrkněte se na video.


reklama

reklama
reklama