Pátek 19.07.2024

13:36

Pátek 19.07.2024

13:36

reklama

Vystupte z davu: Tak jako tahle sexy dvojčata

Stále to samé oblečení – stejné kalhoty, topy a tak dále. Tohle přeci nechceme a přitom to stejně všichni občas prožíváme. Co tedy s tím? Řešením je najít si kamenný obchod. Nebo ještě lépe e-shop (nikam pak nemusíte chodit), kde se zkrátka něčím odlišují. Že je to nemožné? Omyl, sexy dvojčata Kateřina a Veronika Hunkovy poradí, jak na to.

Kateřina studuje mediální komunikaci v Praze a jednou by se ráda stala moderátorkou. Veronika by chtěla být právničkou a studuje v Olomouci. Kromě toho jsou mistryně České republiky v gymnastickém aerobiku. Zkrátka holky, jak mají být! A jako každá mláda žena i ony milují módu. „Je opravdu těžké najít něco, co vám padne a během cvičení se v tom cítit dobře. Ženská chce mít při sportování pohodlí a přitom být neodolatelná,“ říká Katka, která je své sestře téměř k nerozeznání podobná. Není to náhoda, jsou to totiž dvojčata. „V oblékání máme podobný vkus. Rády se v poslední době stylizujeme stejně. Je totiž sranda, když si nás všichni pletou,“ směje se Veronika.

Jelikož jsou s oblibou ve společnosti a rády se baví, je třeba se i outfitem trošku odlišit. Právě proto obě vsadily na online shop utopy.cz, kde je určitě nikdo nepřehlédne. „Je to originální a lehce bláznivé, to mi vyhovuje,“ má jasno Kateřina a Veronika souhlasně přikyvuje. Přitom například mikiny jsou ušité českými švadlenami, takže žádný dovoz z Číny nebo odněkud z Bangladéše. Navíc ani potisk nezmizí po prvním vyprání. Pokud i vy chcete vybočit z řady, mrkněte se na utopy.cz.


reklama

reklama
reklama