Sobota 15.06.2024

12:06

Sobota 15.06.2024

12:06

reklama

Pravdivý příběh Jaromíra Jágra. Hokejová legenda promluví o svých úspěších, ale i porážkách

Promotér společnosti VDN Promo Petr Větrovský chystá další NOC S LEGENDOU. Po boxérech Miku Tysonovi a Tysonu Furym potěší tentokrát fanoušky hokeje. Desátého června příštího roku totiž ve Foru Karlín chystá galavečer s legendou českého hokeje Jaromírem Jágra. A ten slibuje show, která tu ještě nebyla!

Za svou hokejovou kariéru rozdal tisíce rozhovorů a ještě víc článků se o něm napsalo. V žádném z nich se Jaromír Jágr ale neotevřel tolik, jak hodlá nyní. Legendární šedesát osmička bude totiž další světovou hvězdou, která v Česku vystoupí v rámci výjimečné multimediální show, během které bude přímo na pódiu vyprávět o svém životě.

“Na nejoblíbenější pozici v sexu odpovídat nebudu, jinak ale není téma, se kterým bych měl problém. Nejsem svatoušek a lidi si to nemyslí. Neříkám, že jsem perfektní a ani si to nemyslím. Mám možná víc chyb, než ostatní. Život ale není o chybách. Jde o to, abys ho žil tak, jak chceš a nikomu jsi neubližoval. Možná, kdybys žil můj život, tak bys byl nešťastný a já bych zase nebyl šťastný v tom tvém. Neříkám, že se nemám za co stydět, ale jsem to já. Bohužel, bohudík,” sdělil na tiskové konferenci v Občanské plovárně Jaromír Jágr, který slibuje, že nebude dvě a půl hodiny jenom vyprávět o svém životě.

“Chci, aby si to lidi užili, takže tam budou mojí oblíbení zpěváci, které jsem neměl díky své kariéře šanci slyšet zpívat naživo. Budou tam i hosté, se kterými jsem hrál a se kterými jsem během své kariéry soupeřil,” odtajnil Jágr, který ale na příkaz promotéra Petra Větrovského nesměl prozradit bližší detaily.

Jágr také vysvětlil, co ho kromě přátelství s Petrem Větrovským přesvědčilo, aby s podobnou akcí souhlasil.

“Abys takovou show dělal, tak promotér musí být tvůj kamarád, který ti naslouchá a ty ho musíš k tomu respektovat. Já Petra, kterého považuju za kamaráda, respektuju. On zase respektuje mě. To je základ úspěchu, proto jsem se do toho rozhodl jít. Navíc už mi není dvacet a myslím si, že za ty roky mám nasbírané zkušenosti. Můj příběh může být zajímavý a věřím, že může pomoct spoustě lidí, kteří se ocitli ve slepé uličce. I já jsem se v ní totiž během svého života ocitl. Všichni lidi se jednou dostanou do slepé uličky a čekají na nějaký signál, jak jít dál,” vysvětlil Jágr.

Ten naznačil, že  ačkoliv by to málokdo řekl, jeho život není pohádka. “Na životní cestě se setkáváme se situacemi, které ne vždy vyřešíme dobře, ale tím to nekončí. Je důležité se rychle oklepat a jít dál. To jsou věci, které jsem já zažil,” vysvětlil hokejista, který dokonce dá prostor svým fanouškům, aby mu pokládali otázky.

“Jsem zvědavý, co lidi zajímá. Nebudu ale vyprávět jen o hokeji. Tam není nic, co bych už neřekl. Budu mluvit hlavně o tématech, o kterých jsem tolik nemluvil. Bude to můj životní příběh,” dodal hokejista, který po Miku Tysonovi a Tysonu Furym bude třetí legendou, která se zcela otevře českému publiku. A znovu pod taktovkou Petra Větrovského.

“Večery tohoto formátu přinesla na český trh jako první naše agentura. Jedná se o prémiové eventy, v nichž VDN Promo vždy přiveze exkluzivně hvězdu světového formátu. Po těch zahraničních světových hvězdách tak nyní přijde někdo, kdo je náš. Jsme rádi, že tato prémiová akce bude mít české zastoupení,” říká promotér společnosti VDN Promo Petr Větrovský.

Ten také popsal, jak bude večer koncipovaný. “Bude rozdělený do tří třetin, kdy během přestávek vystoupí zpěváci. Po skončení hlavní části bude následovat prodloužení a nájezdy, což budou otázky na tělo přímo od diváků,” vysvětlil Větrovský, který k nelibosti Jágra oznámil, že o některých hostech nebude mít tušení ani sám hokejista.

“Ta show je o emocích. Když mu prozradíme vše, tak on není takový herec, aby dělal překvapeného. Jaromír totiž nikdy nepodvádí a to ani v emocích. Je vždy upřímný,” vysvětlil Větrovský s tím, že na výslovné přání Jaromíra Jágra jsou lístky levnější, než v případě Mika Tysona a Tysona Furyho.

“Kapacitu jsme vybírali s ohledem na to, že Jarda chtěl co nejlevnější vstupenky. Chtěl, aby to bylo pro lidi co nejvíc dostupné. Navíc Forum Karlín nám více vyhovuje v tom, že naše show bude tentokrát víc multimediální a bude mít mnohem víc efektů. Vejde se tam 1360 lidí, kdy nejlevnější lístek je za 990 korun a nejdražší za 3990 s tím, že vstupenka zahrnuje Meet and Greet s Jaromírem Jágrem, podepsanou fotku z Meet and Greet, bulletin k eventu, postavičku,” dodal Větrovský s tím, že s Meet and Greet jsou vstupenky již od 2490 korun.

Vstupenky jsou již v prodeji na https://www.ticketstream.cz/, na stránkách nocslegendou.cz nebo https://vdnpromo.cz/noc-s-legendou/

Foto: VDN Promo/nocslegendou.cz


reklama

reklama
reklama