Pátek 19.07.2024

14:10

Pátek 19.07.2024

14:10

reklama

BodyBody nově nabízí EMS tréninky v pohodlí vaší kanceláře

Cvičení s pomocí elektrické stimulace svalů (EMS) je nyní přístupné i těm, kdo nechtějí trávit hodiny času týdně dojížděním do fitness studia. BodyBody již šestým rokem nabízí časově nejefektivnější tréninky současnosti ve 12 privátních studiích v České republice. Díky osvědčené EMS technologii, která se již desítky let využívá ve fyzioterapii, stačí na procvičení celého těla pouhých 20 minut namísto 1,5 hodiny klasického tréninku.

Společnost nyní časovou úsporu pro klienty posouvá ještě na vyšší úroveň, neboť vám v rámci služby BodyBody Home & Office pošle osobního trenéra s EMS technologií přímo k vám do kanceláře. Ušetříte tak ještě více času, neboť nemusíte nikam cestovat. Stačí 30 minut i s převlečením v pohodlí vaší kanceláře a máte odtrénováno. Jedná se o naprostou revoluci v oblasti fitness a obrovskou časovou úsporu. Navíc je to velmi účinná zbraň proti sedavému zaměstnání a bolestem zad, které jsou dnes označovány za nejčastější civilizační nemoc. Službu BodyBody Home & Office tak ocení určitě například zaneprázdnění manažeři nebo jinak pracovně vytížení lidé, kteří tráví většinu času u počítače..

Služba funguje tak, že certifikovaní a proškolení trenéři přijedou až k vám do kanceláře, přivezou s sebou špičkovou EMS technologii od XBody, splňující nejpřísnější bezpečnostní kritéria, a v pohodlí vaší kanceláře s vámi jednou nebo dvakrát týdně efektivně procvičí všechny svalové partie vašeho těla. Při prvním setkání trenér zhodnotí váš fyzický stav a domluví se s vámi na tom, čeho chcete tréninky dosáhnout.  Na cvičení stačí prostor vaší kanceláře, malá zasedací místnost nebo firemní fitko a případně i možnost se po cvičení osprchovat. Během půl hodiny jste ale zase zcela připraveni na další pracovní výkony a to i s pozitivním pocitem, že jste v dlouhém pracovním dni udělali také něco pro sebe.

BodyBody tréninky umožnují efektivně hubnout, posilovat a formovat postavu včetně problémových partií, zvýšit fyzickou kondici a výkonnost. Nejen sportovcům pomáhají odstranit svalovou dysbalanci. Tréninky díky impulsům velice účinně stimulují i hluboké vnitřní svaly, které poskytují oporu páteři a tak spolehlivě redukují bolesti zad. Tréninkové plány jsou vytvořeny klientům na míru v návaznosti na jejich potřeby a cíle. Technologie elektrické stimulace svalů (EMS) umožňuje náležitě procvičit 90 procent svalů v těle za pouhých 20 minut.

Podle majitele společnosti má cvičení pomocí EMS velkou řadu výhod nejen z hlediska časové úspory, efektivity tréninku a pozitivního účinku na bolest zad, ale i proto, že se při něm nezatěžují šlachy, vazy ani klouby. „Pro sportovce je to skvělý doplněk přípravy. Pro lidi, kteří dělají rekreačně sport, je to perfektní příprava a pro ty, kteří chtějí být prostě jen ve formě, je to nástroj k nezaplacení. Pro manažery a jinak velmi zaneprázdněné lidi je to možnost, jak pro sebe a své tělo udělat něco dobrého přímo z místa své kanceláře. Kdybyste si měli vybrat zda do Barcelony poletíte letadlem nebo pojedete autem, jistě byste volili rychlejší variantu s jistějším výsledkem. Takto já vnímám volbu mezi EMS tréninky a klasickými tréninky. Díky EMS tréninku dosáhnete svého cíle rychleji a jistěji,“ říká Seen Aquin.

Trenéra si můžete vybrat dle lokality vašeho pracoviště. Profily trenérů naleznete na http://www.bodybody.cz/home-and-office

Zvýhodněná cena za zkušební trénink činí 450,- Kč a obsahuje dopravu trenéra do kanceláře či domů, EMS technologii a příslušenství, 20 minutový trénink a konzultaci s osobním trenérem. V rámci služby BodyBody Home & Office za vámi osobní trenér může přijet také k vám domů.


reklama

reklama
reklama