Pátek 19.07.2024

13:15

Pátek 19.07.2024

13:15

reklama

Montessori houpačka a další úžasné věci pro děti v ELIS DESIGN STORE

Jediný ucelený CONCEPT STORE dětského světa nedávno otevřel v Praze své brány. Na výběr je tam toho opravdu hodně. Dokonce se dá říct, že mnoho z nabízeného jste možná ještě nikdy neviděli. A pokud hledáte zajímavý nábytek či dekorace do pokojíčků vašich nejmenších, ELIS DESIGN je adresa, na kterou zkrátka musíte dorazit.

Blíží se Vánoce a většina rodičů si láme hlavu s tím, co svým dětem pořídí pod stromeček. Čas letí, nápady postupně zamítáme nebo prostě nejdou realizovat, protože by stály spoustu času. Showroom ELIS DESIGN je v takovém případě skvělé řešení. Na jednom místě totiž najdete takové inspirace, že si s tím vystačíte ještě na dalších deset let. Čínské výrobky zde nehledejte, tady se sází na severskou energii, nadčasovost a sílu dřeva. Samozřejmostí je pečlivý výběr dodavatelů a fakt, že všechny výrobky jsou zpracované s ohledem na kvalitu a bezpečí našich nejmenších. Kdo má tedy rád poctivou řemeslnou práci, bude zde ve svém živlu. 

Skvělou věcí je například Montessori duhová houpačka 5in1. Kvalitní, bezpečná houpačka podpoří správný motorický rozvoj vašeho dítěte. A proč „pět v jednom“? Protože ji můžete použít nejen jako zmíněnou houpačku, ale také jako skrýš, sedačku, prolézačku, nebo skluzavku. Je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů, ručně dohladka opracovaná a lakovaná barvami s atestem. Určena je pro děti od jednoho do deseti let. Pokud chcete vědět více, podívejte se na webové stránky ELIS DESIGN, které najdete zde.


reklama

reklama
reklama