Pondělí 15.07.2024

10:54

Pondělí 15.07.2024

10:54

reklama

Dana Morávková plní sny. Nafotila kalendář pro opuštěné děti!

Herečka Dana Morávková má srdce na správném místě. Jelikož ona si svůj sen žije, rozhodla se ho splnit těm, kteří neměli tolik štěstí. I proto kývla na nabídku Petra Větrovského z VDN Promo a nafotila charitativní kalendář VDN splň si sen, jehož výtěžek z prodeje má pomoct dětem z příbramského dětského domova!

Jedna z nejoblíbenějších českých hereček Dana Morávková je sice pracovně velmi vytížená, pro dobrou věc si vždy čas najde. A klidně jde s kůži na trh. Nafotila totiž charitativní kalendář pro VDN Promo – VDN splň si sen.

“Fotilo se mi skvěle, protože se jsem dělala s lidma, které jsme už dlouho a celý tým naprosto profesionální. Produkce, kterou celou dělali Petr Větrovský a Jitka Doubravová byla skvělá a o fotky jsem poprosila moji dvorní fotografku Klárku Bartheldi, s kterou spolupracuji už 5 let,” prozradila herečka. Morávková svůj první kalendář sice nafotila před sedmi lety, tentokrát to pro ni bylo ale speciální.

“Od začátku všichni věděli že to je focení v rámci VDN splň si sen, pro dobrou věc. S Petrem Větrovský jsme se dohodli, že to bude pro dětský domov Pepa v Příbrami a paní ředitelka Splítková vybere pro děti to, co nejvíc aktuálně potřebují. Já žádná modelka nejsem, takže si příležitostné focení občas užívám,” přiznala Dana Morávková, které se povedlo nafotit decentně sexy snímky. A její muž snímky nejen viděl před vytištěním, ale společně s jejich synem se sám stal modelem.

“Řekla jsem si, že tam chci mít svou rodinu a také situace, které mám ráda a patří do mého života. Kalendář má téma rodiny a ta je pro mě to nejdůležitější. Na druhou stranu jsem velmi často jsem v práci a to je zase moje druhá rodina, proto tam je také zastoupena práce,” vysvětlila herečka.

Herečka sice za dva roky oslaví padesáté narozeniny, její postavu by jí ale mohly závidět i o generaci mladší dívky. Jak se udržuje v kondici? “Jako holka jsem dlouho dělala vrcholový sport, každý den jsem od 6 ti ráno stála na zimním stadionu, protože jsem dělala krasobruslení, v současné době strašně ráda tancuju a tím, že mou druhou profesí je choreografie, tak když jsem na sále a nebo v tělocvičně musím umět mladým gymnastkám ukázat, co po nich chci a to by nešlo, kdybych nebyla alespoň trochu v kondici,” vysvětlila Dana, pro kterou rozhodně nešlo jenom o práci. S dětmi z příbramského dětského domova se totiž potká osobně a to 22.12., kdy tam přijede společně s promotérem Petrem Větrovským, který již podobným způsobem pomáhá již několikátým rokem.

Foto: Klára Bartheldi/VDN Promo


reklama

reklama
reklama