Neděle 14.07.2024

16:58

Neděle 14.07.2024

16:58

reklama

Olga Lounová sexy jako nikdy předtím. Odvážné fotky kvůli dobré věci!

Olga Lounová patří sice k nejkrásnějším českým zpěvačkám, na příliš odhalené snímky si ale nikdy nepotrpěla. Tentokrát ale udělala výjimku. Před svým Velkým Vánočním koncertem ve Velkém sále pražské Lucerny nafotila sérii odvážných snímků, které vyjdou v jejím motivačním kalendáři s citáty. A právě sto korun z prodeje každého z nich půjde na účet Nadačního fondu Grácie!

První adventní neděle bude letos pro Olgu Lounovou velmi speciální. Poprvé totiž vystoupí na jevišti, před kterým měla vždy respekt. Ačkoliv má na svém kontě stovky vystoupení, letos se rozhodla uspořádat jeden mimořádný koncert. Již 1. prosince totiž vystoupí ve velkém sále pražské Lucerny! A koncert není výjimečný jenom tím. Olga se totiž rozhodla pomoct Nadačnímu fondu Grácie, se kterým delší dobu spolupracuje. A nejenže každému, kdo fondu daruje vlasy v minimální délce 30 centimetrů věnuje vstupenku zdarma, rozhodla se pomoct i finančně.

“Pro charitativní koncert v Lucerně jsem si připravila ještě jednu specialitu a to motivační kalendář s citáty, který se bude na koncertě prodávat a z každého prodaného v Lucerně půjde 100 Kč také pro Nadační fond Grácie,” svěřila se Olga, která sice skromně láká na citáty, její fanoušky budou ale spíš zajímat fotky, které v něm naleznou.

“V kalendáři jsou fotografie také skvělého Michala Skramuského, se kterým se mi vždy fotí velmi dobře. Má takové zvláštní kouzlo z žen před objektivem vytáhnout určitou ženskost. Nerada fotím příliš provokativní fotografie, ale pro dobrou věc jsem si říkala, že trochu sexappealu ráda daruju,” vysvětlila zpěvačka, která se před několika dny vrátila z Los Angeles a nyní dokončuje přípravy na svůj nedělní koncert, na který zbývají již opravdu poslední vstupenky.

Ty jsou aktuálně v prodeji na jejích webových stránkách http://www.olgalounova.cz či v síti ticketportal. Jejich ceny se pohybují od 690 korun do 1590 za VIP. Uvolnila i pár speciálních GOLD VIP vstupenek, které obsahují profi fotografie z meet and gre

Foto: Michal Skramuský


reklama

reklama
reklama