Čtvrtek 25.04.2024

12:25

Čtvrtek 25.04.2024

12:25

reklama

Znojemští Orli bojují o play off: Mají dvě výrazné posily

Právě dnes začíná pro Orli Znojmo druhá část sezóny v rámci EBEL. OD 19.15 nastoupí podruhé v tomto ročníku na ledě Villachu a nutně by potřebovali naplno zabodovat v boji o play off. Z osmého místa na pátou příčku svého aktuálního soupeře ztrácejí šest bodů. V zádech přitom Orli nemají jen své skvělé fanoušky, ale také nové partnery Xiaomi a Natuzzi. 

Orli se dnes pokusí navázat na nedělní vítězství proti Féhérváru, což byl velmi důležitý krok na cestě do elitní pětky. Plný bodový zisk na ledě Villachu by se tak náramně hodil. Jenže to nebude žádná procházka růžovou zahradou. Rakouský tým totiž od začátku měsíce vyhrál tři zápasy v základní hrací době. Jihomoravané se však už mohou spolehnout i na své nové partnery. Natuzzi bojuje na trhu s nábytkem, Xiaomi si podmaňuje doslova celý svět mobilních telefonů. V Česku se stal během krátké doby dvojkou, rakouský trh je tak logickou další volbou. „Pro nás je to skvělé spojení. Myslím, že jde o opravdu skvělé spojení a počátek víceleté spolupráce s velkým potenciálem. Velmi nás těší, že se nám podařilo získat dalšího silného partnera pro znojemský hokej,“ říká k nové spolupráci manažer Orlů Petr Veselý.

V nejbližší době by se měli hokejisté vyznávající červenou, bílou a černou obléct do nových dresů, na kterých ukáží nové partnery v plné parádě. „Jsme rádi, že se vše povedlo dotáhnout do konce. Rakouský trh je pro nás velkou výzvou,“ potvrdil podnikatel Viktor Hajíček, jehož společnost Witty Trade právě Xiaomi zastupuje. Pokud byste chtěli dnešní utkání ve Villachu sledovat, tak online reportáž poběží na stránkách znojemského klubu. Najdete je zde.  A již 6 .12. se Orli objeví na televizních obrazovkách v dalším z pravidelných přímých přenosů vysílaných na sportovní stanici SPORT 5. I když tuzemským fanouškům možná díky své účasti v rakouské EBEL (Erste Bank Eishockey Lize) nejsou tolik na očích, dlouhodobě patří k našim nejlepším klubům. A díky Xiaomi a Natuzzi snad budou ještě silnější.


reklama

reklama
reklama