Pondělí 15.07.2024

10:53

Pondělí 15.07.2024

10:53

reklama

To je pecka: Mořské panny na Miss Princess!

Každá holčička určitě někdy chtěla být princeznou. A která dívenka by si nepřála být mořskou pannou? Když se tyto dva dětské sny spojí dohromady, je z toho parádní zážitek. I proto se už všichni moc těšíme na finále Miss Princess, které se koná 3. prosince od 18.00 v pražském divadle Broadway, protože se přesně výše popsané stane.

Říkáte si, jak to jako bude? Jak se mohou na finálový večer stát soutěžící holčičky mořskými pannami? Nebojte se, žádná povodeň se konat nebude, takže se na Miss Princess do divadla Broadway klidně můžete přijít podívat (lístky jsou stále ještě k dispozici na pokladně divadla zde). Jde o to, že partnerem letošního ročníku soutěže se stala česká značka Happy tails. A právě ta všem soutěžícím věnuje poukaz na odběr zboží dle vlastního výběru v hodnotě 1500 korun. Uvidíme, jestli se i zakladatelka soutěže Dominika Myslivcová také převtělí v mořskou pannu?

A proč že vlastně stále mluvíme o mořských pannách nebo ploutvích? Bude nejlepší, když se podíváte sami. Veškeré informace o značce včetně nabízených produktů najdete zde. A že to opravdu stojí za to, to snad ani není třeba zmiňovat. Kdo ví, možná si i maminky a tatínkové najdou něco zajímavého, protože zdaleka nejde jen o věci pro ty nejmenší. Víte jak to je? Kdo si hraje, nezlobí…

Foto: Happy tails a Miss Princess


reklama

reklama
reklama