Pondělí 15.07.2024

10:20

Pondělí 15.07.2024

10:20

reklama

Horečka sobotní noci: Necháte se vtáhnout do děje plejádou hvězd?

Jedinečné muzikálové představení společnosti INDIGO Horečka nedělní noci je plné hudebních hitů 20. a 21. století.  Těšit se můžete na průřez hudební tvorbou napříč různými styly od 20. let po současnost v jediném večeru, během kterého na pódiu vystoupí celá plejáda známých umělců.

Na pódiu se představí hvězdy v čele s Václavem Koptou, Ondřejem Rumlem, Ondřejem Rychlým, Míšou Tomešovou, Ivanou Korolovou, Romanem Vojskem  Danou Morávkovou, Lilian Fischerovou, Janou Trojanovou, Michaelem Kluchem, Janem Křížem a dalšími talentovanými umělci. Na jednom pódiu v duchu těch nejslavnějších hitů. Výtěžek z prodeje putuje již tradičně na konto nadačního fondu Veroniky Kašákové na program Restart. V pořadí již pátý ročník benefičního vystoupení se poprvé zhostí režisér Jaroslav Slánský.

„Máme velkou radost, že můžeme pátý – jubilejní ročník, uvést v Hudebním divadle Karlín. A stejně tak nás těší, že se řady skvělých umělců, kteří s námi spolupracují, stále rozrůstají. Diváci se tak mohou těšit na mnoho novinek a překvapení. Děkujeme již teď všem, kteří se na celém večeru podílejí. Zejména režisérovi Jaroslavu Slánskému, který si všech těch sto lidí, vezme na starost a společně s nimi vytvoří, doufejme, nezapomenutelný večer. “, říká ředitelka divadelní společnosti INDIGO Lilian Fischerová.

Kde: HUDEBNÍ DIVADLO KARLÍN
Kdy: 21. 04. 2020 od 19 hodin, vstupenky v prodeji zde.


reklama

reklama
reklama