28. 10. 2021

10:48

reklama

28. 10. 2021

10:48

reklama

Karolína Kokešová: Štědrý den bez ryby a se zelňačkou

Tak trochu jiný Štědrý den má před sebou třetí nejkrásnější Češka Karolína Kokešová. Její maminka je totiž Slovenka, čemuž je také uzpůsoben slavnostní stůl. Chybí ryba, zato si určitě dá skvělou zelňačku.

Jednu z nejvíce sexy dívek České republiky jsme potkali na finále Miss Princess v divadle Broadway. II. vicemiss a Miss Internet letošního ročníku České Miss usedla do poroty a užívala si galavečer moderovaný Dominikou Myslivcovou a Josefem Vágnerem. Kokešová přiznala, že už se na Vánoce moc těší. „Budeme v Praze s přítelem a maminkou,“ poodhalila brunetka. Její rodiče jsou rozvedeni, první svátek Vánoční pak tedy vyrazí za otcem.

Právě její maminka „může“ za to, že Štědrý večer vypadá jinak, než je zvyklá většina z nás. „Smažený řízek a bramborový salát rozhodně ano. A nemůže chybět maminčina skvělá zelňačka,“ usmívala se rodačka z Brna s tím, že kapr určitě nebude.

Žádný velký klid si ale Karolína neužije. Díky umístění v České Miss se totiž už na začátku ledna sbalí a vyrazí směr Mexiko. Právě tam se koná mezinárodní soutěž krásy Miss Global. Při pohledu na Karolínu je jasné, že by mohla minimálně zopakovat úspěch Kláry Vavruškové, která se na Miss Earth umístila na třetím místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama