Sobota 15.06.2024

12:30

Sobota 15.06.2024

12:30

reklama

Hvězdná porotkyně Miss Princess: Vavrušková si užívala, že není na pódiu

Finále Miss Princess je každý rok velkou událostí. Tím spíš, že se letos už podruhé konalo v pražském divadle Broadway. Není se tedy čemu divit, že si ho nenechá ujít ani řada známých tváří. Tou možná nejzářivější byla třetí nejkrásnější dívka planety Klára Vavrušková.

Nestává se příliš často, aby slečna z malé České republiky bojovala na prestižních soutěžích krásy o elitní umístění. Většinou se rozhoduje v zájmu mocných. V případě Vavrušové ale porota Miss Earth, která se letos konala na Filipínách, nemohla jinak, než ji „posadit“ na třetí příčku. Při pohledu na krásku z Kostelce nad Orlicí je jasné, že tady příroda nešetřila. Přitom Česká Miss z roku 2019 zůstává nohama na zemi, hvězdné manýry od ní nečekejte.

Důkazem bylo i to, že v porotě Miss Princess se snažila nijak vyčnívat a naopak pozornost přenechat malým princeznám. Neupozorňovala na sebe, možná jen kouzelnými úsměvy, které rozdávala na všechny strany. „Užívala jsem si to, konečně jsem nemusela stát na pódiu. Mám za sebou týdny plné stresu, cestování a tak dále. Takže musím uznat, že jsem docela unavená. Ale tuhle soutěž jsem si nemohla nechat ujít, dívenkám moc fandím,“ tvrdila sexy brunetka.

Hlavní povinnosti spojené s návratem z Miss Earth má za sebou, kolotoč mediálních vystoupení absolvovala také s bravurou. Takže, co teď, Kláro? „Blíží se Vánoce, strašně moc se těším. Na pár dní vypnu, budu relaxovat a věnovat se rodině a té atmosféře,“ plánuje Vavrušková. No, snad jí to vyjde…


reklama

reklama
reklama