Pondělí 15.07.2024

10:00

Pondělí 15.07.2024

10:00

reklama

Dokonalá prsa nemusí být jenom sen: Základem je vhodná klinika a kvalitní implantáty

Když se práce dělá dobře, na její výsledky je pak radost pohledět. II. vicemiss Face 2017 Daniela Zálešáková si na klinice Brandeis nechala zvětšit vnady a už pouhý den po operaci byla samý úsměv. Není se čemu divit, její dekolt je teď opravdu výstavní.

Vylepšit si poprsí je samozřejmě snem mnoha žen. A díky současné medicíně už dámy naštěstí nemusejí jen snít, když náhodou spí, ale svá tajná přání mohou proměnit v realitu. „V poslední době jsem zhubla, má postava byla spíš sportovní, než ženská. Přesto se mi moje prsa líbila, neměla žádné nedostatky ani asymetrie. Zkrátka jsem jen chtěla větší,“ usmívá se Daniela Zálešáková, která se pro augmentaci rozhodla sama, nikdo na ni prý netlačil. „Musím přiznat, že už se mi stalo, že klienti v nabídkách požadovali větší dekolt. A tak věřím, že i tímto směrem se věci zlepší. Ale nebyl to rozhodně hlavní důvod, proč jsem na nabídku kliniky Brandeis kývla.“

Na klinice se od samého začátku cítila velmi dobře. Spolupráci s MUDr. Lucií Kalinovou si modelka nemohla vynachválit stejně, jako přístup personálu. „Z operace jsem měla opravdu strach, ale všichni byli super a mé obavy velmi rychle rozptýlili.“

Implantáty nejvyšší kvality
Důležitou součástí zvětšení poprsí jsou také implantáty. Daniela zvolila gelové implantáty Motiva, které jsou velmi elastické a i ty větší lze vložit z velmi malého řezu. Pokud by měl někdo rád čísla, která jak známo hovoří jasně, tak v letech 2010 – 2015 bylo s těmito implantáty sledováno 102 498 žen. Z tohoto obrovského množství došlo pouze u šesti z nich k ruptuře implantátu a kapsulární kontraktura se objevila jen u čtyřech. Ženy tak mají mnohem větší „šanci“, že je na přechodu pro chodce srazí auto, než že by se něco stalo s jejich novými ňadry.

Prsa po augmentaci vypadají velmi přirozeně, důkazem je i Zálešáková. Přitom Motiva nabízí více než 500 implantátů, takže s trochou nadsázky se dá říct, že každá ňadra ve vaší ulici mohou být odlišná. Navíc na klinice Brandeis se můžete spolehnout na to, že nikoho nenechají tápat a vyberou takové, které dokonale sednou. „Pro mě byla nabídka tak lákavá, že jsem přehodnotila své původní rozhodnutí nechat si poprsí upravit až po dětech,“ doplnila Zálešáková.


reklama

reklama
reklama