Pondělí 15.07.2024

10:17

Pondělí 15.07.2024

10:17

reklama

Pedro Piquet v Česku: Chce vyhrát auto pro svou Valentýnku!

Na krátkou návštěvu České republiky dorazil jezdec české stáje Charouz Racing System Pedro Piquet, který má před sebou premiérovou sezónu v šampionátu FIA Formula 2. V plánu má velké věci nejen na okruzích, ale také s českými děvčaty. A jelikož se blíží Valentýn, nemohl si nechat ujít jedinečnou příležitost, kterou nabízí značka Camp David.

Už v pátek máme svátek zamilovaných. Můžete ho slavit, nebo třeba vůbec, ale díky značce Camp David dostal ten letošní Valentýn úplně jiné rozměry. Kdokoli si totiž do 21. února koupí něco pěkného pro sebe či svou drahou polovičku v jakémkoli z kamenných obchodů či e-shopu, bude zařazen do slosování. Na koho se usměje štěstí při losování, které se bude konat 22. února od 15. hodin v shopu Camp David v obchodním centru v Letňanech, dostane na rok zdarma Hyundai i10 (více informací na stránkách www.campdavidshop.cz). A to si samozřejmě nemohl nechat ujít ani Pedro Piquet. Protože jak lépe sbalit holku, než jí dát auto, že?

Když jde štěstíčku naproti…
Syn trojnásobného mistra světa Formule 1 Nelsona Piqueta patří k největším talentům motoristického sportu. Je před ním pravděpodobně skvělá kariéra, která může skončit až ve Formuli 1. V genech to určitě má. A jako správný horkokrevný Brazilec má také většinou štěstí u příslušnic něžného pohlaví. Na druhou stranu, proč nejít štěstíčku trošku naproti? 

Pedro tedy dorazil do jednoho z butiků Camp David a vybral si několik stylových kousků. „Musím nějak vypadat, až půjdeme na rande,“ culil se sympatický závodník. Takže dámy, pokud chcete s Pedrem ladit, šup na webovky Camp David. Slevy jsou velké, určitě si vyberete. A navíc to auto…


reklama

reklama
reklama