Čtvrtek 30.05.2024

10:45

Čtvrtek 30.05.2024

10:45

reklama

Jak postavit úspěšný business?

Rad a návodů jak být úspešný v podnikání je dnes spousta. Internet se jen hemží různými semináři a webináři, osobním rozvojem, prokrastinací, finančními trhy nebo investicemi do pozemků a nemovitostí.

Jak ale nenaletět a jak zjistit, který z kurzů je pro nás ten pravý?  Brand konzultant Tomáš Lukavec v tom má však relativně jasno. Nejdůležitější je postavit si svou značku.  Můžete podnikat z domova, můžete být na mateřské, můžete chtít vybudovat koncern o tisíci zaměstnancích, můžete chtít mít restauraci se svým tátou, ale co vás bude vždy prezentovat a co bude vždy vidět, je značka. Vaše značka. Váš Brand.

Návodů a postupů má Tomáš Lukavec za svoji kariéru spoustu. Napsal několik e-booků a vydává knížky. Knížky pro lidi, kteří chtějí být úspěšní. Neschovává se za cizí terminologie, ale srozumitelně, krok po kroku vysvětluje a ukazuje základní i rafinované principy pro budování značky.  Za svoji kariéru má řadu úspěchů, spoustu přátel z řad úspěšných businessmanů. Ukazuje úspěšnou cestu ve světě on-line marketingu, youtubů a sociálních sítí.

On sám ví, že prosadit se v dnešní době je tvrdá dřina, že je potřeba pracovat a věřit, přesto však jeho metody a jeho knihy vynikají zvláštní lehkostí. Jsou srozumitelné a jasné.

Díky jeho přístupu se na něj obracejí jak majitelé korporací, tak čerství majitelé e-shopů, všem radí stejně – s nadšením a s radostí.

Budování značky je pro něho něco jako životní filozofie. Ročně se účastní spousty seminářů, některých jako host, jiných jako spolupořadatel nebo pořadatel. Baví ho vydělávat peníze, baví ho radit, jak vydělávat peníze.

Úspěšný business je třeba stavět na pevných základech. Značka je to, co s námi půjde od samého začátku a bude tvořit součást našeho image a naší identity.

Chcete postavit úspěšný business? Zkuste začít značkou a nebo se zkrátka zeptejte Tomáše.


reklama

reklama
reklama