Čtvrtek 25.04.2024

10:55

Čtvrtek 25.04.2024

10:55

reklama

To byla rána: Do Xiaomi store dorazil Vémola!

Je to něco málo přes rok, co byl v Hradci Králové otevřen nový Mi Store značky Xiaomi. Tenkrát to byla velká událost, kterou si nenechaly ujít davy lidí. Teď se v obchodím centru Aupark opakovalo něco podobného. Jednou z tváří dvojky na českém trhu s mobilními telefony je totiž i Karlos Vémola, který do Xiaomi store dorazil i se svojí sexy přítelkyní!

Nejúspěšnější český zápasník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola samozřejmě přilákal celou řadu svých fanoušků. Nechat si v rámci autogramiády svůj vzor je pořádné lákadlo. Tím spíš, když se návštěvníci mohli pokochat nejen pohledem na drsňáka a jeho přítelkyni Lelu Certerovou, ale také si koupit produkty značky Xiaomi, které má Karlos v oblibě, s desetiprocentní slevou. „Moc děkuji, že jste dorazili. Hradec je vlastně taková moje základna, o to větší mám radost,“ usmíval se Karlos, který se ukázal také jako brilantní řečník. Proč? Protože zbytečně nezdržoval, řekl pouze to nejdůležitější, a o tom to prostě je! Zkrátka evidentně ví, co lidé chtějí nejen v rámci zápasu, ale i v případě nákupů.

Kdo v neděli dorazil do Mi Store, rozhodně nelitoval i proto, že pohled na Karlosovu přítelkyni Lelu by rozvášnil i zatvrzelého homosexuála. Její velké…oči jsou prostě k nepřehlédnutí. Slavný bojovník málokdy šlápne vedle a tady se mu výběr hodně povedl. „Hodí se k sobě. Kdyby měl nějakou jinou, mohl aby mít menší prsa než on,“ měla naprosto jasno paní Ivana, která si nakonec odnesla zlevněný telefon Mi Note 10 Pro. Je fajn, že si všichni přišli na své…


reklama

reklama
reklama