Neděle 14.07.2024

14:51

Neděle 14.07.2024

14:51

reklama

Lucie Neknězová: Modelka, která se úspěšně vyhýbá soutěžím krásy

Hrát si na modelku je nejen v České republice oblíbenou „disciplínou“. Pokouší se o to více či méně úspěšně i dívky, které na to absolutně nemají. Naštěstí je však stále poměrně dost sexy koček, které jsou v modelingové branži právem. A rozhodně neplatí, že by si před tím musely projít nějakou soutěží krásy. Jednou z nich je i Lucie Neknězová, kterou zastupuje jedna z nejprestižnějších agentur Pure Model.

Rodačka z Oseka se do světa modelingu dokázala prosadit už ve svých třinácti letech. Od té doby má za sebou celou řadu přehlídek a kampaní pro známé návrháře i luxusní značky. „Díky profesionálnímu přístupu ředitele agentury Pure Model Romana Holárka a celému týmu  získávám velmi zajímavé nabídky a příležitosti, a to nejen v modelingu, ale i v herectví. Mezi svůj největší úspěch řadím například reklamu pro francouzský trh na počítačovou hru Call of Duty nebo tuzemskou i zahraniční vlasovou kampaň pro značku Oro Expert,” vypočítávala Lucie. Je to jasný důkaze, že Česká Miss a další podobné soutěže opravdu nejsou potřeba. 

Tím spíš, že podle Lucie tyto akce nemají v tuzemsku příliš vysokou úroveň. „Nabídka účasti v soutěži pro mě není aktuální, a to jak z důvodu mé vytíženosti, tak i vzhledem k tomu, že by to pro mě nebylo finančně výhodné. Na nedostatek nabídek si nemohu stěžovat a mám řadu stálých firem, proto nevidím důvod, proč bych měla odvádět podstatnou část svých honorářů organizátorům soutěže, když oni by reálně přišli k hotové modelce. Asi bych měla jiný názor, kdyby mě objevila přímo soutěž a získala bych zkušenosti přímo v ní. A samozřejmě jde i o kvalitu těchto soutěží, u nás není vysoká.“ 

Lucie však není jen „ramínko na šaty“. Kromě modelingu se také velmi intenzivně věnuje práci v investiční skupině a zároveň studiu v oboru ekonomiky a podnikání. Má tedy vůbec nějaký volný čas? “Jelikož jsem ve znamení panny, potřebuji neustále něco vytvářet a budovat. Modeling je mou prací a zároveň i koníčkem, ale občas si najdu čas i na jógu.” Jistě není bez zajímavosti, že její velkou kámoškou je další kráska z Pude Model Management Miss Kateřina Kasanová.

Foto: Anna Konieva


reklama

reklama
reklama