Pondělí 17.06.2024

21:14

Pondělí 17.06.2024

21:14

reklama

„Hni se“ na SPORT 5: Zacvičte si s Bárou Mottlovou

Nouzový stav vyhlášený vládou kvůli pandemii koronaviru znamená, že spousta lidí zůstala zavřená ve svých domovech. Pokud se snaží dodržovat nařízení, nic jiného jim nezbývá. Přesto, že v posledních dnech už je možné si jít alespoň trochu zasportovat, není nad to si dát pořádnou rozcvičku doma. S televizní stanicí SPORT 5 to není problém, navíc si v rámci pořadu „Hni se“ zamakáte se známou osobností!

Známá cvičitelka Eva Behenská, která je mimo jiné také autorkou programu „Skvěle v těle“, si do studia zve celebrity ze světa showbyznysu, ale například i sportu. Už jste si tak mohli zacvičit třeba s ředitelkou Miss Czech Republic Taťánou Makarenko, hercem Martinem Dejdarem a mnoha dalšími. Ve středu 15. dubna na vás čeká herečka Barbora Mottlová. V 8 hodin ráno bude spolu s Evou Behenskou na značkách a sexy kočky vám pořádně rozproudí krev v žilách. „Moc jsem si natáčení užila, bylo to super. Tím spíš teď, když se všechno zastavilo, jako herci máme docela problém,“ tvrdila sympatická blondýnka.

Kdo by si snad myslel, že Mottlová sedí v době nouzového stavu doma a lituje se, byl by na omylu. Herečka, kterou můžete znát například ze seriálů Ordinace v růžové zahradě či Ulice, maká za kasou v Albertu! „Ze dne na den jsem přišla o veškerou práci, jako hodně lidí kolem mě. Ale beru situaci takovou, jaká je. Nebrečím, nesedím doma na zadku a nečekám, až dojdou peníze. Nenechám se od nikoho vyživovat, když mám zdravé ruce a nohy.“ Bára tedy začala pracovat jako pokladní a rozhodně si nestěžuje. „Učím se novým věcem a hlavně jsem poznala skvělou partu lidí. Jsem vděčná za to, co mám,“ doplnila Mottlová. Což ovšem neznamená, že by jí to ubralo na sexy postavičce. Kouknout se můžete už ve středu v 8 hodin ráno na stanici SPORT 5.

Na koho se můžete těšit dále?
17. dubna – Sam Dolce
19. dubna – Tomáš Matonoha
20. dubna – František Uvira

Foto: SPORT 5


reklama

reklama
reklama