Neděle 14.07.2024

15:38

Neděle 14.07.2024

15:38

reklama

„Hni se“ na SPORT 5: Tentokrát si Behenská pozvala profi trenéra Uvíru

Už v pondělí v osm hodin ráno se můžete mrknout na další díl seriálu televizní stanice SPORT 5 „Hni se“. Ještě lépe uděláte, když se kromě pasivního dívání také zapojíte a protáhnete si tělo. Tentokrát na to budou hned dva profesionální trenéři.

Cvičitelka Eva Behenská, která je mimo jiné autorkou programu „Skvěle v těle“, si totiž do studia pozvala profesionálního trenéra Františka Uvíru. A je jasné, že když se sejdou dva podobní nadšenci, tak budou „létat třísky“. Vy se samozřejmě ničeho bát nemusíte, bude v pohodlí svého domova. Přesto se k nim můžete přidat. Nepotřebujete na to žádné speciální náčiní ani složité stroje, vystačíte si pouze s tím, co máte doma po ruce. Tím je právě pořad „Hni se“ jedinečný. Nejen, že v době karantény a nouzového stavu nabízí jedinečnou příležitost, jak si zacvičit. Ale razí heslo, že v jednoduchosti je síla. Nemusíte mít tedy obavy, že byste si bez vybavení ve stylu fitka „ani neškrtli“.

Spousta odborníků tvrdí, že i když jste kvůli nařízením vlády zavření doma, bez pohybu byste se za chvíli zbláznili. Existuje spousta různých programů, ale jen na SPORT 5 s takovouto pravidelností (pondělí, středa, pátek, neděle vždy v premiéra v 8 hodin ráno a reprízy během dne). Tak to zkuste a uvidíte, že nebudete litovat. Navíc SPORT 5 má pokrytí na téměř 100 procentech území České republiky. Žádné výmluvy tedy neobstojí…

Na koho se můžete těšit dál
22. dubna – Michaela Šmejkalová
24. dubna – Sandra Bourdon
26. dubna – Jan Micka


reklama

reklama
reklama