Pondělí 15.07.2024

10:51

Pondělí 15.07.2024

10:51

reklama

PLANEO Elektro bude pro zákazníky otevřeno i v pátek 8. května

Devadesát prodejen se spotřební elektronikou PLANEO Elektro bude otevřeno i ve státní svátek, dne 8. května 2020 (kromě pěti prodejen v obchodních centrech, které se otevřou 11. května). Síť PLANEO Elektro tak vychází vstříc svým zákazníkům, kteří neměli více než měsíc možnost si své elektrospotřebiče vybrat za pomoci odborníků. Do konce svátečního víkendu pak bude trvat speciální slevová akce Black Friday. Všechny prodejny i nadále nabízí širokou škálu ochranných pomůcek proti COVID-19 za výjimečné ceny.

Síť PLANEO Elektro si na uvítanou připravila pro své zákazníky po více než měsíčním přerušení prodeje speciální slevovou nabídku. Co všechno skrývá akce pod názvem Black Friday, která potrvá do 10. května 2020, se zákazníci mohou dozvědět více na www.planeo.cz.

Nákupy v téměř devíti desítkách kamenných prodejen PLANEO Elektro, možnost prohlédnout i vyzkoušet si vybrané produkty osobně či se o jejich výběru poradit s odborníky, to vše bude probíhat za zvýšených bezpečnostních opatření. Každá z prodejen je vybavena dezinfekčními prostředky i jednorázovými ochrannými pomůckami. Informace o doporučeném chování v prostorách prodejen budou zákazníkům sdělovány v pravidelných intervalech přehrávaným audio spotem, bannery na TV obrazovkách i prostřednictvím informačních plakátů. Připomínat budou zásady bezpečného nákupu – použití roušek, jednorázových rukavic, dezinfekce, dodržování minimálního doporučeného rozestupu od ostatních osob ve vzdálenosti 2 m i využití bezkontaktních plateb. Všechny ochranné prostředky (roušky pro děti i dospělé, respirátory FFP2 i dezinfekční gely v balení od 30 do 300 ml) budou taktéž nabízeny ke koupi za přívětivé ceny.

„Vycházíme vstříc přáním zákazníků, kteří mají po více než měsíčním nuceném uzavření PLANEO Elektro o nákup přímo na prodejnách velký zájem, a budeme mít otevřeno i na státní svátek. Přijali jsme samozřejmě veškerá opatření, abychom v mezích, které nám tato složitá situace dovoluje, maximálně ochránili naše zákazníky i zaměstnance. Věříme, že společným zodpovědným chováním učiníme nakupování bezpečným a zákazníkům obnovíme komfort dostupnosti spotřební elektroniky i příjemný a kvalitní servis, na který jsou u nás zvyklí,“ komentuje za společnost FAST ČR – provozovatele řetězce PLANEO Elektro – TOMÁŠ OPLUŠTIL, Chief Retail Officer.

Otevřeno zatím nebude pět prodejen sítě PLANEO Elektro, které – vzhledem k jejich umístění v obchodních centrech – zůstávají uzavřené do 11. května., kdy dojde k znovuotevření obchodních center v rámci uvolňování koronavirových opatření. Jedná se o následující prodejny:

  • PLANEO Elektro Brno – Kaufland, Kamenice 745, Brno
  • PLANEO Elektro Kladno – Kaufland, Italská 50, Kladno
  • PLANEO Elektro Litoměřice – OC Na Soutoku, Želetická 2277, Litoměřice
  • PLANEO Elektro Ostrava – Avion Shopping Park, Rudná 3119/124, Ostrava
  • PLANEO Elektro Teplice – OC Fontána, Náměstí Svobody 3312, Teplice

reklama

reklama
reklama