Čtvrtek 25.04.2024

10:34

Čtvrtek 25.04.2024

10:34

reklama

Miss Spergerová: Každý úspěch je něčím vykoupen. Ten můj ztrátou soukromí, závistí či přetvářkou

Korunku za vítězství v Miss Czech Republic měla Denisa Spergerová předávat své následovnici už na začátku května. Kvůli pandemii koronaviru je však finále letošního ročníku odloženo, rodačka z Českých Budějovic si tak své kralování užije o něco déle. Jaký to vlastně byl rok z jejího pohledu?

Deniso, blíží se konec vašeho kralování co Miss Czech Republic, jaký to byl rok?
V mém životě to byl rok přelomový, který zásadním způsobem ovlivnil můj život a určitě i mou budoucnost. Byl rozcestníkem na mé cestě životem.

Říká se, že s korunkou krásy se dívce změní život, opravdu to tak je?
Každé dívce, která veřejně uspěje, se změní život v pozitivním i negativním smyslu. Vítězství v Miss mi přineslo pracovní nabídky, poznala jsem spoustu zajímavých lidí i známých osobností a nahlédla do světa showbyznysu. Každý úspěch je vykoupen i určitými negativy, jako například ztráta soukromí, závist, přetvářky apod.

Je titul Miss vstupenkou do světa modelingu, nebo jde spíše o prestiž?
Díky Miss se mi významným způsobem usnadnila a zviditelnila kariéra v modelingu. Modeling není Miss, stejně tak Miss není modeling.

Dá se mezi Miss a modelkou udělat rovnítko, nebo jsou to v podstatě dvě odlišné „kategorie“?
Modeling je více pracovní záležitostí a Miss je hlavně o osobnosti, poslání a vzorem ostatním. Je to otázka prestiže, musí být reprezentativní a noblesní.

Jaké jsou vaše plány, až předáte korunku své následovnici?
Chtěla bych být úspěšná, prosadit se v modelingu, jak v Čechách, tak i v zahraničí, ale zejména byt šťastná, být obklopena pozitivními a usměvavými lidmi a zůstat sama sebou.

Vy jste si nechala nedávno zvětšit poprsí na velikost tři, byla jste tedy nespokojená?
Důvodů bylo více, zlepšené souměrnosti mé postavy, více pracovních nabídek v modelingu, větší ženská atraktivita a větší osobní spokojenost.

Teď už je tedy vše dokonalé, jste se svým vzhledem spokojená, nebo přijdou ještě nějaké úpravy?
Jsem moc spokojená a o ničem dalším neuvažuji.

Před pár týdny jste byla v Tunisku a místní na vás prý mohli oči nechat, zřejmě i díky vylepšenému dekoltu. Máte ráda pozornost?
Každá žena má ráda pozornost a snaží se být atraktivní.

Málokterá Misska neměla za dobu svého kralování nějaký slavný vztah, ideálně s fotbalistou nebo hokejistou. Jak jste na tom vy?
Uplynulý rok jsem se snažila maximálně věnovat svým “missím“ a školním povinnostem, rozvoji své osobnosti, přípravám na Miss World apod. Vážný vztah jsem cíleně nevyhledávala. Lásce nechávám volný průběh, a když přijde, budu určitě ráda. Záleží mi hlavně na osobnosti a charisma muže.

Co vy a vztah k jídlu? Hlídáte se jako „správná“ misska?
Nedržím žádnou zásadní dietu, snažím se jíst zdravě a vyváženě a sportuji.


reklama

reklama
reklama