Pátek 19.07.2024

14:08

Pátek 19.07.2024

14:08

reklama

Vyhrála poukaz, zboží už má doma! PLANEO Elektro má otevřeno dnes i o víkendu

Ve středu večer vyhrála Lucie Kutílková na Kiss rádiu poukaz na 5 tisíc do PLANEO Elektro. A jelikož berounskou pobočku má blízko svého domova, hned tam vyrazila. Síť prodejen má totiž otevřeno jak ve sváteční den v pátek 8. května, tak samozřejmě i následující víkend. Nejen, že si můžete vybrat ze spousty produktů, ale také využít parádních slev!

Společnost FAST ČR je opravdu velmi rychlá. Lucka vyhrála poukaz a za pár hodin už si vybírala, za jaké zboží ho promění. Mladá slečna podělila příbuzné, něco si nechala pro sebe, ale také myslela na svůj tábor, kde dělá vedoucí. Mimochodem, Bandička je opravdu fajn projekt, mrknout se můžete zde„Vybrala jsem si zboží od značky Yenkee. I kamarád říkal, že mají fakt super věci,“ usmívala se spokojená Lucka, která bude letos maturovat. Kvůli pandemii koronaviru a uzavřeným školám to však bude mít o něco složitější.

Jestli si chcete i vy užít velkých slev v rámci Black Friday (platí v pátek i po celý víkend), PLANEO Elektro je jasná volba (více se dozvíte na stránkách www.planeo.cz). Otevřeno mají všechny pobočky kromě těch, které jsou umístěny v obchodních centrech. Tam musí být ještě z nařízení vlády zavřeno. Jdete do toho? My rozhodně ano, protože tohle se opravdu vyplatí!


reklama

reklama
reklama