Pondělí 15.07.2024

10:54

Pondělí 15.07.2024

10:54

reklama

Nechte se hýčkat v salónu Tomáše Arsova: Tak jako Dominika Myslivcová

Doba je složitá, Evropa se pomalu vzpamatovává z pandemie koronaviru. Česká republika samozřejmě není výjimkou. Každá chvíle, kdy se může člověk na chvíli zastavit a zapomenout na všední starosti, je tedy samozřejmě velmi vítaná. Kadeřnický salon Tomáše Arsova nabízí příjemný relax a služby na té nejvyšší úrovni, o čemž se pravidelně přesvědčuje i Dominika Myslivcová.

Pro růžovou blondýnku nebyl nouzový stav časem zahálky, spíš právě naopak. Vydala svoji novinku Insta Queen, s Martinem Maxou dvakrát ovládli hitparádu rádia Kiss s duetem Věk jsou jen čísla, který je ústřední písničkou komedie Román pro pokročilé. Takže dost práce. „Omezení jsem samozřejmě respektovala tak, jako každý. Spousta věcí jde dnes naštěstí dělat online a poslední týdny už se naštěstí vše uvolňuje,“ usmívala se Myslivcová, na které však není žádná únava znát. Ono se ale není čemu divit. Pravidelný sport a zdravá strava dělají své. A také čas, který věnuje sama sobě.

Ideálním prostředím je proto pro Dominiku salón jejího osobního kadeřníka všemi uznávaného Tomáše Arsova. Nejde totiž zdaleka jen o elitní kadeřnictví, na své si přijdete i ve chvíli, kdy chcete využít kosmetických služeb či rad v oblasti vizáže, dojít si na manikúru nebo nechat profesionály pečovat o vaše tělo. Na Praze 1 vás ale díky příjemné atmosféře a individuálnímu přístupu pohladí i na duši. „Mám to tu moc ráda. Vždy mě dokáží něčím překvapit. Pokaždé odcházím naprosto spokojená,“ svěřila se Myslivcová. „V době koronaviru se mi už po Tomášovi moc stýskalo. Uvědomila jsme si, jak moc je šikovný a že si už neumím představit, že by se o mě staral někdo jiný. Budu teď točit několik filmu najednou, tak se těším, jak se Tomáš předvede.“

Arsov byl v době pandemie v Dubaji, ale po návratu už stihl natočit další televizní seriál a vymyslet další produkt pro jeho e-shop. Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči i kůži, mrkněte se na více informací na web salónu. Najdete ho zde, e-shop pak zde.


reklama

reklama
reklama