Pondělí 17.06.2024

22:54

Pondělí 17.06.2024

22:54

reklama

Výrobce dětského nábytku a hraček ELIS DESING uvádí nový koncept – inovativní Montessori dětský pokojíček

ELIS DESING je česká rodinná firma, která si vzala za svůj aktuálně stále více vzrůstající trend návratu ke kvalitě a tradici – nabízíme stylově sladěné výrobky z ekologických přírodních materiálů v jednoduchém nadčasovém designu. Následujeme odkaz lékařky a pedagožky Marie Montessori a vytváříme výrobky, které podporují dětskou zvídavost a touhu objevovat. Podnětné prostředí je pro naše nejmenší tím nejlepším, co jim můžeme dopřát. A kde jinde vytvořit takový prostor, než přímo v jejich dětském pokoji…

Montessori pokojíček

https://www.elisdesign.cz/mise-montessori/

Naši nabídku jsme zde spojili do vzájemně provázaného, smysluplného celku, kde se jednotlivé prvky ideálně doplňují. Cílem je nabídnout dětem prostor, který bude útulným, bezpečným domovem a zároveň zábavným světem, kde je stále co zkoušet a poznávat. Základní prvky jsou primárně zaměřeny na motoriku, jelikož motorická činnost je pro děti nejpřirozenějším způsobem objevování světa. Naší představou je, že pokojíček by měl své obyvatele stále fascinovat, hračky jsou proto koncipovány tak, aby se hra s nimi vyvíjela spolu s nepřetržitým vývojem vašich dětí. Každým den mohou přicházet na nové možnosti a radost z vlastní kreativity je pak bude motivovat, aby zkoumaly stále dál. Nyní s námi pojďte prozkoumat Montessori pokojíček Vy:

ECO rostoucí postel domeček

https://www.elisdesign.cz/domeckove-postele/eco-rostouci-postel-domecek-luxury-bila/

https://www.elisdesign.cz/domeckove-postele/eco-rostouci-postel-domecek-luxury-natural/

Originální postel z borového voskovaného dřeva, jejíž součástí je rošt a masivní zábrana. Díky nastavitelným nohám může postel vyrůst až o 17 cm. Tvar domečku přináší pocit bezpečí a stříška se dá mnoha způsoby kreativně ozdobit.

dle rozměru od 6999,-

Activity board

https://www.elisdesign.cz/activity-board/

Hračky activity board podněcují aktivitu a vlastní iniciativu. Děti si zde hru vytvářejí samy, přirozeným tempem, ve kterém stíhají všechny vjemy zpracovávat. Naším hlavním produktem v této sekci jsou Montessori domečky složené z interaktivních desek, umožňující skutečně se zabydlet ve světe poznávání, zkoumání a tvořivosti. Používáme nejkvalitnější, perfektně ohlazenou březovou překližku a nýty místo šroubků.

Montessori domečky od 4599,-

Montessori kostka 1299,-

Montessori trezor 2499,-

Houpačka 5v1

https://www.elisdesign.cz/detske-houpacky/montessori-duhova-houpacka-5in1/

Děti milují nové možnosti pohybu – kdo by chtěl jen chodit, když se může houpat… A zde i prolézat, podlézat, klouzat a schovávat se. Houpačka je navržena s ohledem na maximální bezpečnost – má nadstandartní nosnost 110 kg, madla a umístění těžiště zabraňující přetočení, materiálem je dokonale vybroušená březová překližka.

Různé barevné varianty, od 2999,-

Piklerův trojúhelník

https://www.elisdesign.cz/motoricke-hracky/montessori-pikleruv-trojuhelnik/

Inovativní prolézačka, jejíž výšku můžete regulovat díky prknu se zarážkami. Obrácením prkna vznikne skluzavka. Hračka respektuje individuální vývoj dítěte, samo se dokáže dostat do pozic, ze kterých si bude opět vědět rady. Trojúhelník lze propojit s houpačkou a vytvořit tak celou prolézací konstrukci.

Různé barevné varianty, od 3999,-

Přizpůsobte pokojíček individualitě dítěte

Styl pokojíčku snadno dotvoříte díky naší pestré a zároveň přehledné nabídce nábytku, hraček a dekorací.


reklama

reklama
reklama