Neděle 14.07.2024

16:27

Neděle 14.07.2024

16:27

reklama

Film Ženská pomsta je v kinech všem problémům navzdory

Premiéra filmu „Ženská pomsta“ je minulostí. Na premiéře se sešli všichni ti, kteří se nějakým způsobem podíleli na natáčení této komedie. Delegace, která před premiérovým představením vystoupila se snažila diváky naladit na oddychový a odpočinkový režim s jasným poselstvím film si prostě užít a odejít z kina s úsměvem na rtech. A to se povedlo.

Že se premiéra povedla potvrzuje režisér Dušan Rapoš režisér a producent Petr Šiška. „Ohlasy jsou více než pozitivní, a to nás opravdu těší. Naším cílem bylo udělat v dnešní době film, který diváky bude hlavně bavit a možná i mnohé ženy podpoří v jejich životních úsecích a ukáže jim, že nemusí člověk vidět věci hned tak černě. No, co dodat, snad jen to, že zveme do kina všechny ženy, ale i může, protože si odpočinou a zasmějí se,“ říká Petr Šiška. 

Režisér filmu a spoluautor scénářeDušan Rapošk tomu dodal: „Bylo to fajn. Celý štáb včele s mými skvělými kamarády producentem Petrem Šiškou a kameramanem Davidem Ployharem odvedl profesionální práci a do filmu o ženské solidaritě dal i něco navíc. Své srdce, talent a trpělivost. Také jsem měl tu čest dělat Ženskou pomstu s výbornými herci, které to bavilo, na place panovala pohoda a já bych rád, aby se tato pohoda přenesla taky do filmu a potěšila diváky. A to nejen ženy. Do kina zvu také pány, aby věděli, co všechno jsou schopné provést podváděné ženy svým nevěrným mužům, když spojí své síly…“.

Hlavní hvězdy si to také užily
Premiéry se i přes corona-virová opatření zúčastnili hlavní protagonisté Jana Paulová, Eva Vejmělková, Robert Jašków a Petr Rychlý, Zuzana Žáková, Dominika Myslivcová, režisér Dušan Rapoš, producent Petr Šiška, zpěváci Petr Kolář, Elis a Helena Vondráčková, která po uvedení premiéry na pódiu pokřtila svoje nové CD s názvem: „Tvrdohlavá“, které krom jiného obsahuje titulní píseň z filmu s názvem „Ženská pomsta“. Delegaci doplnili tvůrci a štáb v čele s kameramanem Davidem Ployharem, autorem hudby Leškem Wronkou a dalšími. Distributorem filmu je Bohemia Motion Pictures.

Natáčení komedie se i přes všechny nečekané překážky nakonec zdárně dokončilo a vznikla komedie u které si má divák především odpočinout a pobavit se. A to se tvůrcům zřejmě povedlo na jedničku, neboť po skončení premiéry v Ostravě, Třinci a Praze vycházeli diváci s úsměvem na rtech, a i po celou dobu se v kinosále skvěle bavili. A to je pro všechny, co se na filmu podíleli největší odměna a zpětná vazba. A o tom, jak Ženská pomsta může být sladká, budete moci přesvědčit i vy už od 10. září 2020 v našich kinech.


reklama

reklama
reklama