Pátek 19.07.2024

14:10

Pátek 19.07.2024

14:10

reklama

Makarenko by měla jít příkladem. Místo toho ukazuje prsa a nenosí roušku

Pardon, ale tohle opravdu není hezké! Taťána Makarenko by ráda byla za dámu, která je obdivována za to, co dokázala. Jako šéfka Miss Czech Republic toho ale jen těžko dokáže, když ve společnosti vystavuje prsa a přes jasná vládní nařízení nenosí roušku. Nelze to nazvat jinak než totální ignorací a vztyčený prostředníček všem lidem, kteří mají strach z nového typu koronaviru. A její dvorní stylista Sam Dolce nezůstal pozadu.

Nechme teď stranou, jak se Makarenko vyšvihla se svojí Miss Czech Republic. Už toho bylo napsáno hodně o správných postelích, penězích i údajných tlacích na soutěžící, které nemají co dělat s opravdu velkou a respektovanou soutěží. Budiž, každý si nakonec může vybrat, jestli se do něčeho podobného přihlásí nebo ne. V každém případě by však ředitelka jakékoli takové soutěže měla jít příkladem. Přeci jen k ní (ač se to zdá zvláštní) mohou některé dívky vzhlížet a mít ji jako vzor. Když dorazila na přehlídku v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, okamžitě na sebe upoutala pozornost. Pod sakem totiž neměla spodní prádlo, což není až tak neobvyklé, kdyby nebylo pouze přehození přes ramena a rozepnuté.

Je toto opravdu důstojné ředitelky soutěže, která podle své ředitelky aspiruje na nejlepší v Česku? Odpovědět si může každý sám. Nedivili bychom se však, kdyby si dívky i jejich rodiče rozmysleli, jestli se takové Miss účastnit a pustit tam svoje milované ratolesti. Možná ještě horší však bylo to, že si Makarenko sundala roušku, byť nařízení vlády v rámci opatření proti šíření nemoci covid-19 hovoří jasně. Stejným krokem se prezentoval i její dvorní stylista Sam Dolce, který má „na svědomí“ také zmíněný outfit. 

No, co k tomu ještě říct? Snad jen, že pokud se Makarenko potřebuje předvádět a upozorňovat na sebe místo výsledky práce nahými prsy, budiž jí to přáno. Ale kašlat na ochranu zdraví lidí kolem sebe, to je minimálně pětadvacet výchovných na holou. Alespoň pak bude mít rodačka z Ukrajiny co odhalovat, ne?

Foto: archiv, sociální sítě a Super.cz


reklama

reklama
reklama