Pondělí 17.06.2024

22:50

Pondělí 17.06.2024

22:50

reklama

Krásná Gášpárová: Spousta zakázek, role ve filmu a titulka Playboye!

Krásná provokatérka z Moravy se v této roli cítí jako ryba ve vodě. Proto se ani není čemu divit, že se stala tváří dámského prádla Provoque a provokuje všechny chlapy svými nádhernými fotkami. A vlastně nejen je, i pohled nejedné ženy spočine na sexy těle Gabriely Gášpárové. 

Před nedávnem se přestěhovala do Prahy a vzala do pěkně zhurta. O zakázky nemá rozhodně nouzi, má za sebou už celou řadu kampaní pro prestižní značky a firmy. To ale není zdaleka všechno. „Dostala jsem nabídku zahrát si ve filmu. Tak to zkusím,“ říká pohledná brunetka skromně. Skromnost však v tomto případě není na místě, nám se totiž podařilo zjistit, že to nebude jeden, ale hned dva snímky, ve kterých ji v blízké budoucnosti uvidíme! Vypadá to tedy, že se jí daří nejen v modelingové kariéře, ale obstojně rozjíždí i tu hereckou. Klobouk dolů!

A aby toho nebylo málo, v nejbližší době Gášpárová také ozdobí titulní stranu magazínu Playboy. Tomu se tedy říká chytit šanci za pačesy, o téhle kočce ještě rozhodně hodně uslyšíme. Za nás má už dnes rozhodně palec nahoru, protože není nic lepšího, než se pokochat pohledem na krásnou ženu. A o tom, že Gábina nádherná je, není třeba pochybovat. Stačí se na ni podívat. Pokud chcete, mrkněte se na její Instagram (najdete ho zde). Stojí to za to! A kdyby vás zaujalo spodní prádlo Provoque z kampaně, tak webové stránky jsou zde.

Foto: Filip Matušinský


reklama

reklama
reklama