Sobota 15.06.2024

12:45

Sobota 15.06.2024

12:45

reklama

KRISTIANNA je značkou hvězd: Modely milují Verešová, Myslivcová, Gášpárová, Spergerová, Biasol či Šteflíčková

Není příliš mnoho značek, které by se dokázaly prosadit do takové míry, že je rády oblékají celebrity a ještě se outfity chlubí na sociálních sítích i mezi přáteli. KRISTIANNA to však přesto dokázala, protože je to značka moderní, ale přitom elegantní a nadčasová.

Když někam přijde top modelka Andrea Verešová, missky Denisa Spergerová či Lea Šteflíčková, youtuberka a jedna z nejvýraznějších tváří českého showbyznysu Dominika Myslivcová nebo třeba bloggerka a influencerka Veronica Biasol, je to samozřejmě pozdvižení samo o sobě. Tím spíš, když přijdou v něčem neokoukaném. A přesně takové modely dělá teprve dvaadvacetiletá návrhářka arménského původu Kristina Oganesian. Takže se není čemu divit, že si její práce během relativně krátké doby získala celou řadu příznivců a v jejím butiku v centru Prahy je stále plno.

„Když si takové hvězdy obléknou mé modely, vždycky jsem pyšná. Je to pro mě čest. Věřím, že i dámy jsou spokojené,“ usmívá se Kristina. Podle mnohých odborníků i kritiků patří k nejvýraznějším osobnostem současné módy. Nebojí se experimentů, přitom se ale klidně dokáže držet i zažitých trendů. Pokud bychom si měli vsadit, tak klidně na to, že KRISTIANNA se v historicky krátké době stane značkou ještě dalších mnoha známých tváří nejen českého showbyznysu.

Oficiální webové stránky značky zde: 
https://kristiannaofficial.com/

Instagramový profil značky zde: 
https://www.instagram.com/kristianna__official/?hl=cs


reklama

reklama
reklama