Neděle 14.07.2024

15:39

Neděle 14.07.2024

15:39

reklama

Wow, to jsou kočky! Tyhle krásky uvidíte ve filmu Ubal a zmiz

Snad žádný film se neobejde bez skvělého hereckého obsazení, ale ani bez krásných dívek, které diváka doslova připoutají k sedačkám v kině. Nový snímek Ubal a zmiz režiséra Adama Hobzíka nabízí oboje měrou vrchovatou. Před kamerou se objevily i neuvěřitelně krásné Gabriela Gášpárová s Romanou Zajícovou. Těšíme se na ně!

Na premiéru filmu Ubal a zmiz si musíme ještě nějaký ten pátek počkat. Záležet samozřejmě bude i na opatřeních, která v roce 2021 budou kvůli pandemii koronaviru. Už teď je ale jasné, že se máme na co těšit. Nakonec, herecké obsazení hovoří samo za sebe. Jen namátkou můžeme jmenovat Leoše Nohu, Tomáše Matonohu, Matouše Rumla, Lucii Benešovou, ale třeba i Predraga Bjelace, kterého můžete znát jako Dardana z filmu Gangster Ka.

Co by ale byly filmy bez krásný dívek. Už James Bond věděl, že bez nich se prostě nedá obejít. Ubal a zmiz bude plný sexy koček. Prim ale určitě budou hrát Gabriela Gášpárová a Romana Zajícová. Tyto dvě modelky sice nemají moc zkušeností s herectvím, ale možná o to více do svých vedlejších rolí daly elánu. Zahrály si návštěvnice baru a nemohly si to vynachválit. „Věřím, že si zase brzy v něčem zahraji. Bylo to fakt super,“ usmívala se Zajícová. Gášpárová k tomu dodala: „Je skvělé být na place s takovými hvězdami. Už se moc těším, až na film půjdu do kina a na natáčení dalších filmů které mám domluvené, hlavně pohádky. Hrát v pohádce byl můj dětský sen.“ My se samozřejmě také těšíme!


reklama

reklama
reklama