Pátek 19.07.2024

13:32

Pátek 19.07.2024

13:32

reklama

Mladá podnikatelka nezahálí: Piechulová spustila nový e-shop s prémiovou módou

Situace kolem pandemie nového typu koronaviru je stále vážná po celém světě, Česká republika patří mezi nejpostiženější státy. Někteří podnikatelé skončí, jiní hledají nové cesty, jak oslovit zákazníky Zbraně rozhodně neskládá ani teprve dvaadvacetiletá Jana Piechulová. Na jejím e-shopu www.pfbconceptstore.cz najdete opravdu úžasné kousky, které prostě musíte mít ve skříni.

Složit ruce do klína a čekat, jestli náhodou nepomůže stát? To není případ Jany Piechulové. „Spustili jsme nový e-shop zaměřený na prémiovou módu od předních světových návrhářů jako je Elisabetha Franchi, Marc Jacobs, Mochino, Marciano či Jacob Cohen,“ usmívá se sympatická brunetka.

Na pfbconceptstore.cz však najdete i nejvyšší řadu kolekcí značek jako Hugo Boss, Pinko a mnoho dalších. Samozřejmě si na své přijdou nejenom dámy, ale i pánové a vybírat můžete i s kolekcí pro děti. Mnoho z nás pak jistě uvítá pomoc služby Concierge. Díky ní si vyberete online vánoční dárek a ten je vám pak doručen až domů. Takže žádné stresy, všechno pěkně pohodlně a v klidu.

Mezi elitní ambasadory e-shopu patří krásná Dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová, známá česká influencerka Michaela Leitnerová (Babika), nádherná modelka a také budoucí doktorka Monika Šimanská a v neposlední řadě i právnička a influencerka Petra Kempná. Všechny tyto dívky spolupracují jak se sítí butiků PFB conceptstore, tak také s modelingovou agenturou PFB Promo (www.pfbpromo.cz). Tu vede právě Jana Piechulová spolu s Denisou Konečnou.


reklama

reklama
reklama