Pondělí 17.06.2024

22:46

Pondělí 17.06.2024

22:46

reklama

Kasanová se zapojila do charity: „Když můžu, tak moc ráda pomůžu“

Jedna z nejkrásnějších dívek České republiky Kateřina Kasanová má zlaté srdci. Úspěšná modelka, která je podobná topmodelce Lindě Vojtové se totiž ráda zapojuje do charitativních projektů. Teď si vybrala další, kde se svěřila do šikovných rukou excelentní vizážistky Sabiny Homolové. A výsledek? Posuďte sami!

Nechat si pomalovat celé tělo? Pro někoho možná šílenství. Ovšem v tomto případě nejde o žádné podivné čmárání, ale doslova umělecké dílo. Sabina Homolová totiž patří mezi přední české vizážistky, která se oboru věnuje už sedm let, z toho tři roky pracovala pod záštitou Estee Lauder jako Artistry trainer pro značku Smash box. Absolvovala také kurz Master pro A-Z na Makeup Institute Prague, má za sebou i kurz speciálních efektů u Vlada Taupeshe. Je tedy jasné, že Kasanová se svěřila do velezkušených rukou a vlastně posloužila jako živé plátno umělkyni.

Sabina takto vytvoří celou sérii obrazů a kalendářů, které se pak budou prodávat a výtěžek půjde na charitu. Projekt už dnes podporují významní partneři a účast přislíbila celá řada osobností jako například Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Andrea Verešová, Gabriela Gášpárová a další. „Strašně jsem si to užila. Když je něco na charitu, neváhám ani minutu. Jsem citově založená a když mohu, ráda pomůžu. Navíc jsem si užívala umění Sabiny i fotografky Věry Křeháčkové. Těším se na výsledný kalendář a jsem opravdu ráda, že jsem do toho šla.“ Na takovou malou ochutnávku se podívejte ve fotogalerii.


reklama

reklama
reklama