Čtvrtek 25.04.2024

10:57

Čtvrtek 25.04.2024

10:57

reklama

Plastický chirurg Juraj Payer: Vycházející hvězda, kterého si žádají u nás i v zahraničí

Zdá se, že plastický chirurg Juraj Payer přeskočil všechny své kolegy a začíná být vyhledávaný dokonce i modelkami a misskami. Důvod je prostý – kvalitně odvedená práce a profesionální zázemí přesvědčit se můžete sami na webový stránkách kliniky zde.) Není se čemu divit, Payer totiž část svého studia a praxe absolvoval v Německu a německá preciznost je zcela evidentní. 

O tom, že se mu daří hovoří i fakt, že čekají doba na zákrok je u něj deset až dvanáct měsíců. Doktor Payer přiznává, že to jsou často velmi zajímavá jména. „Největší odměnou pro mě je to, když jsou pacienti spokojeni s výsledkem,“ usmívá se muž, který se nesoustředí pouze na úpravy poprsí. Specializuje se například i na tvarování těla a ambulantní zákroky v oblasti tváře. Jen namátkou můžeme jmenovat liposukci, odstranění povislé kůže na břiše, operace víček, zvětšování rtů, odstranění kruhů pod očima a tak dále.

Za rok tento odborník absolvuje téměř šest stovek estetických zákroků. O kvalitě a preciznosti jeho práce svědčí i to, že jen velmi nepatrný zlomek pacientů se vrací kvůli opakované operaci. To je pro každého lékaře velmi dobrá vizitka. Payer přitom není vyhledávaný pouze českými klienty. Jelikož hovoří plynule německý a anglicky, je cílem také pro zahraniční klienty. V práci mu pomáhá i jeho manželka. Krásná Eva by přitom z fleku mohla dělat modelku a být ozdobou přehlídky každého návrháře. Přejeme oběma mnoho dalších úspěchů a hlavně spokojené pacienty.


reklama

reklama
reklama