Pátek 01.03.2024

12:50

Pátek 01.03.2024

12:50

reklama

Nemožné se stalo možným. Stíhejte vánoční nákupy i péči o sebe jako Simona Krainová či Lucie Bílá

Slavné ženy předvánoční shon netrápí a ani vás nemusí. Na jediném místě pořídíte dárky a ještě vám zbude čas nechat se hýčkat. Vánoce si užijete krásná a odpočatá.

Přestože české ženy patří k nejkrásnějším na světě, průzkumy ukazují, že jim chybí sebevědomí. Pouze 16 % je spokojeno se svým poprsím, 11 % s pozadím a 3 % s břichem a boky. Cesta ke spokojenějšímu já může začít na klinice estetické medicíny, a proto není žádným tajemstvím, že spousta žen si přeje najít pod stromečkem poukaz na estetický zákrok, který jim pomůže k hezčímu dekoltu nebo pevnější postavě.

Dárky jako VIP

Podobné starosti se nevyhýbají ani známým tvářím, které v tomto případě spoléhají na profesionální přístup Klinika YES VISAGE. Simona Krainová nedá dopustit na plazmalifting a Lucie Bílá pravidelně podstupuje komplexní preventivní vyšetření. Aby to nejlepší dopřály také své rodině, nadělí jim vánoční poukazy. Udělejte to letos také tak a k zakoupeným poukazům navíc získáte velké bonusy zdarma až za 15 000 Kč. Bonusovou částku můžete někomu darovat nebo si ji schovat pro sebe.

Více se dozvíte na webu Kliniky YES VISAGE www.yesvisage.cz/vanoce.

Elixír mládí objeven

Hitem letošních Vánoc se stal i přezdívaný elixír mládí v podobě 100% čisté kyselině hyaluronové. Díky pravidelnému používání přípravku HYALURON ELIXIR či HYALURON ELIXIR SERUM se budete nejen cítit, ale i vypadat viditelně mladší, pleť bude hydratovaná, pružná a zářivá, vrásky zjemněné, vlasy a nehty posílené. Tento zázrak objevily už i Lucie Bílá, Iva Kubelková, Tereza Kerndlová, Nikol Moravcová či Petra Křivková-Svoboda.

Tip pro vás na dárek s bonusem:

Svůdné křivky, štíhlejší figura, pleť bez vrásek nebo nová prsa? Darujte pod stromeček krásu a zdraví ve formě poukazů na Kliniku YES VISAGE. Z více jak 300 služeb, od těch kosmetických až po výkony vyžadující lékaře, si vybere každý. Rozmazlete blízké stejnými špičkovými službami, které využívá například Simona Krainová, Lucie Bílá, Alice Bendová či Iva Kubelková. Jako bonus při nákupu dostanete další poukaz zdarma až za 15 000 Kč. Více informací najdete na:  www.yesvisage.cz/vanoce

Podívejte se, proč největší klinice estetické medicíny a plastické chirurgie v Česku a na Slovensku věří i známé české a slovenské celebrity: https://vimeo.com/453238550

Video zde: 


reklama

reklama
reklama