Čtvrtek 25.04.2024

10:35

Čtvrtek 25.04.2024

10:35

reklama

Wow, to je pecka! Finalistka České Miss Benešová fotila pro luxusní magazín

Určitě už jste o někom řekli, že je jako anděl s ďáblem v těle. Tak pokud to pro někoho platí stoprocentně, pak je to finalistka České Miss Anna Benešová. Když to tahle sexy kočka rozjede, rozhodně to stojí za to. Tak jako během focení pro luxusní magazín Millenium.

Plzeňský fotograf Ivan Mladenov je vyhledávanou personou nejen ve městě, které leží na soutoku řek Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava. Když se podíváte na fotky Anny Benešové, tak se nemůžeme divit. Je to zkrátka pecka! Jasně, nebýt skvělé modelky, asi by to tak nevypadalo. Ale když se to pěkně sejde a přidá se i umění fotografa, výsledek je doslova kouzelný. Benešová s Mladenovem se sešli na focení oblečení značky Philipp Plein do luxusního magazínu Millenium, takže to zásadní z jejich práce najdete tam. My vám však nabízíme alespoň malou ochutnávku.

Annu Benešovou bychom měli letos vidět ve finále České Miss. Podmiňovací způsob je však na místě, protože podle některých vyjádření ředitelky soutěže krásy Veroniky Farářové měla být brunetka z bojů vyřazena. „Smlouvu se mnou stále nikdo nerozvázal. Také k tomu nikdo nemá důvod. Nevím, uvidíme, co se bude dít. Můj život s Českou Miss určitě nestojí ani nepadá. Takže čekám, jak se vše vyvine,“ usmívala se Benešová. Každopádně by byla velká škoda, kdyby ve finále nakonec nebyla!

Foto: Ivan Mladenov


reklama

reklama
reklama