28. 10. 2021

10:26

reklama

28. 10. 2021

10:26

reklama

Pánové, to je splněný sen! Sexy kráska, která ví, jak si muže hýčkat

Láska prochází žaludkem, říká se. A co si budeme povídat, často je to pravda. Když se žena umí ohánět v kuchyni, pro mnoho mužů je v podstatě dokonalá. Když se k tomu přidá ještě krása, je to vražedná kombinace, který nenechá nikoho chladným. Sexy Adéla tohle všechno splňuje. 

Pravdou je, že tahle kočka z Chomutova má přednosti, které jistě ocení nejedna dáma. Umí totiž udělat perfektní make-up, což je také její hlavní profesí. A když jsme v úvodu zmínili, že se umí ohánět v kuchyni, tak kdo ochutnal její úžasné dortíky, už nikdy si nebude přát žádné jiné. A pánové, mít doma krásnou a ještě takto zručnou ženu, to je opravdové terno. 

Možná to ale nebude dlouho trvat a bude si vydělávat úplně něčím jiným. Dostává totiž celou řadu zakázek na focení, mimo jiné i na prezentaci spodního prádla. „Zatím nevím, jestli do toho půjdu. Záleží na mnoha věcech,“ usmívá se Adéla, pro kterou by však takové focení mohlo znamenat start hvězdné kariéry. „Láká mě to,“ přiznala kráska. Tak uvidíme, jestli se na nás bude brzy dívat ze stránek časopisů a online magazínů. Určitě by na to měla, takže my se přimlouváme, aby na nabídku kývla!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama