Neděle 14.07.2024

15:12

Neděle 14.07.2024

15:13

reklama

Panečku, to jsou kousky! A myslíte modelky, nebo ty káry?

Každý správný chlap miluje auta a pěkné holky. Pánové, můžete si teď říkat cokoli, ale když nebudete mít za zády manželku, tak to stejně potvrdíte. Ať už to vidíte jakkoli, krásné dívky a nabušené káry jdou skvěle dohromady, což se ukázalo i v rámci focení v salonu se supersportovními vozy Anond Performance v Olomouci.

Ferrari, Lamborghini, McLaren, Maserati, Aston Martin nebo třeba luxusní vozy značek Mercedes-Benz, BMW Audi a dalších. V salonu Anond Performance v Olomouci zkrátka vědí, jak potěšit i nejnáročnějšího zákazníka. A když do téhle nádhery ještě přijdou modelky Lea Šteflíčková, Gabriela Gášpárová, Lenka Pechová, Andrea Pokorná a Pavlína Ryšková, nelze odolat. Prostě krása střídá nádheru. „Naše firma si zakládá především na lásce k autům. Chceme uspokojit potřeby zákazníka ve všech možných směrech od A do Z,“ usmívá se spolumajitelka salonu Anond Performance Jana Piechulová. I proto vám zde poradí se vším, co se aut týká, zajistí kompletní servis, prodej, výkup a tak dále.

Během focení se pětice sexy krásek oblékla do spodního prádla prémiových značek MarieJo, Empreinte, PrimaDonna a Millesia. A pánové, víte, jak si doma udělat očko? Samozřejmě nějaký pěkný kousek vaší partnerce pořídit. Vše je k dostání v PFB Concept Store (na webové stránky se podívejte zde). A jestli spodní prádlo raději nechcete riskovat, řešením mohou být skvělé župany Shine and Shine (v nabídce tamtéž). Vždycky je dobré být o krok napřed – takže když vaši drahou polovičku potěšíte správným dárkem…kdo ví, co všechno se může dít.


reklama

reklama
reklama