Neděle 14.07.2024

14:56

Neděle 14.07.2024

14:56

reklama

Miss Šantovka byla krásná akce: Vyhrála Sabina Kubová z Brna

Můžete si říkat, že soutěží krásy je dvanáct do tuctu a možná ještě o něco více. A máte pravdu. Jenomže mezi tímto množství vyniká pár akciček, které mají vysokou úroveň a nabízí nejen spoustu zábavy, ale i příležitostí pro všechny zúčastněné dívky. Přesně taková je Miss Šantovka.

Letos se přihlásilo přes 120 adeptek na titul královny krásy. Vzhledem k přísným pandemickým opatřením vše probíhalo online. na castingy postoupilo 35 dívek, které vybrala porota, samotná Miss se pak konala po dobu dvou dnů. V neděli se k tomu ještě přidala Miss Šantovka junior, v rámci které soutěžily děti ve věku 6-12 let. A co vlastně bylo součástí nádherného víkendu? Několik modních přehlídek, kde se předvádělo prádlo obchodu LaMarque se župany ShineaShine. Finálovou desítku oblékl stylisty Adam Grmolec z módního butiku PFB ConceptStore s novou kolekcí Elisabetty Franci.

Dívky samozřejmě čekali i otázky od poroty, kde mimo jiné zasedly i krásky Nikola Uhlířová či Gabriela Gášpárová. Ta zavzpomínala na rok 2016, kdy se stala Dívkou roku. „Už je to nějaký ten pátek, ale vzpomínám si, že jsem byla nervózní. Takže si uvědomuji, co holky prožívají,“ usmívala se sexy brunetka, která se objeví v právě natáčeném filmu Tomáše Magnuska Bastardi 4 v hlavní ženské roli.

Vítězkou Miss Šantovka se nakonec stala Sabina Kubová z Brna. Vyhrála roční spolupráci s olomouckou nákupní galerií Šantovka i hlavní cenu, kterou byl vůz značky Hyundai i10 na měsíc. Druhá skončila Monika Ledabylová, třetí pak Adriana Vrágová. Pátkem a sobotu provázel moderátor Aleš Procházka, finálovou neděli natáčela Fashion TV společně s moderátorkou Lenkou Václavovou. Rozhovory za Fashion TV dělala bývalá Miss Nikol Švantnerová. Byla to skvělá akce a my už se těšíme na další ročník!

Odkaz na video z akce zde:


reklama

reklama
reklama