Pondělí 15.07.2024

10:14

Pondělí 15.07.2024

10:14

reklama

Tohle je nejprsatější česká zpěvačka: Aneta Veronika Horáková jasně vyhrála

Nechtěli jsme to rozhodovat za vás, tak jsme před pár týdny vyhlásili anketu o nejprsatější českou zpěvačku. Tak nějak jsme ale tušili, kdo asi tuto anketu vyhraje. Lucie Bílá nebo Gabriela Gášpárová jsou sice pěkně obdařené, na Anetu Veroniku Horákovou ale nemají!

Pánové, ruku na srdce – kolikrát v restauračním zařízení nebo po fotbalovém zápase řešíte, „která je má větší“? Pokud je na obzoru manželka, odpovídat samozřejmě nemusíte. V každém případě poprsí slavných žen je hodně frekventované téma. Nakonec, i počet hlasujících v naší anketě byl velmi slušný – více než šest tisíc hlasů. A osmdesát procent z nich si myslí, že nejprsatější českou zpěvačkou je právě Aneta Veronika Horáková. Druhá Dannie má něco málo přes osm procent, Lucie Bílá pak ani ne čtyři.

Když se podíváte do fotogalerie, výsledek asi nikoho nepřekvapí. Přírodní šestky sexy blondýnky jsou předurčeny k mnoha věcem a jednou z nich je, že vyhrají podobné ankety na plné čáře. „Každé vítězství je fajn. Já jsem ale hlavně ráda, že lidé poslouchají mé písničky,“ usmívá se Horáková, která nedávno vydala song „Jsem Aneta Veronika“. Za týden má písnička 60 tisíc shlédnutí. A další pecky prý budou brzy následovat. Máme se určitě na co těšit!

Na anketu se můžete podívat zde:
https://www.firststyle.cz/nejprsatejsi-ceska-zpevacka-kterou-z-nich-vyberete/


reklama

reklama
reklama