Pondělí 15.07.2024

09:55

Pondělí 15.07.2024

09:55

reklama

Sexy zpěvačku obrali o peníze a nestihla dlouho naplánovanou schůzku

Zpěvačka Aneta Veronika pospíchala z práce na důležitou schůzku. Své auto měla v servisu, proto si zavolala službu Bolt. A nestačila se divit, co se jí znovu začalo dít.

Sexy zpěvačka si Bolt zavolala s předstihem, aby měla časovou rezervu a na schůzce byla raději dřív.  Jenže vůz nikde, čas příjezdu se nejprve snižoval a o potom opakovaně navyšoval. „Řidiči jsem psala, volala přes aplikaci i na mobil. Nic, žádná reakce. Podívala jsem se tedy na mapu a vidím, že čeká na místě, až jízdu zruším,“ vysvětlovala šokovaná zpěvačka s tím, že to samé se jí stalo i den předtím. Bolt to má totiž udělané tak, že i když klient jízdu zruší, tak i pres to, ze se jízda neuskutečnila, strhne se nějaký storno poplatek. Tedy jde o velmi výnosný byznys, u které se navíc řidiči ani moc nenadřou.

Aneta Veronika v tom však není zdaleka jediná. Jakmile si totiž zveřejnila výše zmíněnou informaci na svůj instagramový profil, začali jí psát další podobně postižení klienti Boltu. „Je neuvěřitelné, že si takovou věc dovolí. Doufám, že se jim to vrátí milionkrát, protože je logické, že lidi s nimi přestanou jezdit.“ Nejprsatější česká zpěvačka tak fanouškem Boltu rozhodně není a jak to vypadá, ani nebude.


reklama

reklama
reklama