Pondělí 15.07.2024

09:57

Pondělí 15.07.2024

09:57

reklama

Krainová a její sestra: Sexy kočky jedna jako druhá, přesto každá jiná

Jak to dělá? Ta snad nestárne! Takové a podobné komentáře se objevují prakticky u každého postu, který si Simona Krainová zveřejní na sociálních sítích. Není se čemu divit! Topmodelka opravdu vypadá, jako kdyby zastavila čas. Geny a péče a sebe jsou skvělá věc, což dokazuje i její sestra Yvona.

Když obě kočky pózovaly na fotkách během společné dovolené na Lanzarote, jeden by byl zmatený z toho, která z nich je vlastně profesionální modelkou. Postavičky mají totiž obě jako ze žurnálu. „Není to zadarmo. Každé ráno běhám, starám se o sebe. Možná si to někdo nemyslí, ale vypadat dobře je celkem dřina, tím spíš v mém věku,“ směje se osmačtyřicetiletá Simona Krainová. Její starší sestra to má podobně. Obě by mohly směle konkurovat kdejaké pětadvacítce. 

Jedna po mamince, druhá po tatínkovi

Jak jsou si však podobné na fotkách, povahově je každá jiná. „Jsem spíš po tatínkovi, Yvona po mamince. Takže opravdu nehrozí, že by si nás někdo spletl. Stačí se prostě podívat podruhé,“ doplnila s úsměvem Simona s tím, že na rande s jedním klukem se tak nikdy nezaskakovaly. Prý by to hned prokoukl. 

Buď jak buď, jedna jako druhá jsou pro mnohé ženy a dívky inspirací nejen proto, jak vypadají, ale i proto, co dokázaly a co mají za sebou. A co si budeme povídat, v dnešní době je příkladů hodně potřeba.


reklama

reklama
reklama