Neděle 14.07.2024

15:26

Neděle 14.07.2024

15:26

reklama

Finalistka České Miss Essens Pavlíková: Když chceš a pracuješ na tom, tak nic není nemožné

Společně se svým dvojčetem se narodila 29. března 2002 v Ostravě. Finalistka České Miss Essens Klára Pavlíková ráda vaří a peče, ale pánové, máte smůlu – přítele už má. Nejen o tom, jak ji podporuje rodina a co by pro ni znamenalo vítězství v soutěži krásy, jsme si povídali v našem rozhovoru.

Jak si užíváte přípravy na finále České Miss?
Kvůli koroně a s ní souvisejícími opatřeními jsme se s holkama viděly málo, ale každé soustředění jsme si moc užily. Je to velké dobrodružství a legrace.

Co byste na soutěži vyzdvihla a je něco, co vám naopak na dosavadním průběhu soutěže vadí a změnila byste to?
Určitě bych vyzdvihla to, že se snaží soutěži navrátit její slávu a lesk, jako tomu bylo před pár lety. Také se mi líbí přátelský přístup k nám všem. Jediné, co mě mrzí, je to, že se kvůli pandemii s holkama moc nevidíme a přišly jsme o zahraniční soustředění. Ale za to Česká miss nemůže.

Pokud se stanete Českou Miss, co to pro vás bude znamenat?
Velkou radost a potvrzení toho, že když něco chceš a pracuješ na tom, tak nic není nemožné.

Přihlásila jste se do soutěže sama, nebo do byl nápad někoho jiného?
Každý rok jsem sledovala, zda se můj ročník už může přihlásit a když jsem zjistila, že může, neváhala jsem ani minutu a odeslala jsem přihlášku.

Kdo Vás nejvíce podporuje?
Díky téhle soutěži jsem zjistila, kolik skvělých lidí mám kolem sebe. To bohužel platí i naopak, ale s tím jsem počítala. Každopádně nejvíc mě podporuje má úžasná rodina, přítel a jeho taktéž úžasná rodina.


reklama

reklama
reklama