Pondělí 17.06.2024

21:01

Pondělí 17.06.2024

21:01

reklama

Finalistka České Miss Essens Novosadová: Neustále na sobě musím pracovat!

Účast ve „velké“ soutěží krásy je sice samo o sobě velký úspěch, ale také závazek. Pokud chce totiž modelka něco dokázat nejen v České Miss Essens, ale také v této branži, musí na sobě stále pracovat. Moc dobře si to uvědomuje i Natálie Novosadová. V našem rozhovoru jsme si však povídali nejen o tom.

Jak si užíváte přípravy na finále České Miss?
I přes velmi hektické období, v souvislosti s pandemií, kterým stále aktuálně prochází celý svět, se organizátorům podařilo uspořádat několik soustředění v rámci příprav na finále. Během těchto soustředění jsem zjistila, že na sobě musím neustále pracovat, stále je co zlepšovat. Jsem si vědoma toho, že pokud chci být v této oblasti úspěšná, musím si jít vytrvale a trpělivě za svým cílem.

Co byste na soutěži vyzdvihla a je něco, co Vám naopak na dosavadním průběhu soutěže vadí nebo byste změnila?
Velmi si vážím úsilí organizátorů soutěže, oceňuji odpovědný přístup k této soutěži, férovost v jednání, toleranci a přátelský přístup. Bohužel v současné době je velice těžké něco plánovat, jelikož se mění situace ze dne na den, což představuje určitá omezení pro průběh celé soutěže. Jsem opravdu ráda, že stále, i po mnoha měsících omezení mohu být jednou z finalistek této soutěže.

Pokud se stanete Českou miss, co to pro vás bude znamenat?
V první řadě by to pro mě znamenalo splnění mého dětského snu. Dále pak v případě, že by se mé jméno stalo známějším, mohla bych efektivněji působit v dobročinných organizacích, v této chvíli se nejvíce zaměřuji na psí útulky. V této činnosti mi napomáhá nezisková organizace Staň se srdcařem. Samozřejmě by to pak dále znamenalo mnoho nových příležitostí, zejména v oblasti modelingu, spolupráce s různými agenturami, charitativní činnost, poznávání nových lidí a zajímavých míst. V neposlední řadě účast na prestižní světové soutěži, což je také jeden z mých velkých snů.

Přihlásila jste se do soutěže sama, nebo to byl nápad někoho jiného?
Nápad to byl můj, viděla jsem, že se koná casting a řekla jsem si, proč to nezkusit. Ale přece jen jsem byla pořád na vážkách a měla obavy, zda na to mám. Nicméně po poradě s rodinou bylo rozhodnuto, maminka měla jasno hned.

Kdo vás nejvíce podporuje?
Jednoznačně rodiče, kteří mi poskytují pocit domova a stability. Jsou na mě hrdí, velmi emotivně se mnou sdílí každý můj úspěch, ať již v životě jako takovém, studiu, tak i v modelingu. Nejvíce ale tuto soutěž prožívá moje maminka.


reklama

reklama
reklama