Pátek 19.07.2024

13:13

Pátek 19.07.2024

13:13

reklama

Finalistka České Miss Essens Lojkásková: Přála bych si soustředění u moře

Kdo sleduje její sociální sítě, často zůstává nevěřícně zírat. Finalistka České Miss Essens Tereza Lojkásková je totiž neuvěřitelně pohybově nadaná. Tématem našeho krátkého rozhovoru však byla, jak jinak, soutěž krásy.

Jak si užíváte přípravy na finále České Miss?
Velice se těším na nadcházející soustředění a veškeré aktivity, které nás, finalistky, čekají.

Co byste na soutěži vyzdvihla a je něco, co vám naopak na dosavadním průběhu soutěže vadí nebo byste to změnila?
Vyzdvihla bych určitě výběr finalistek, které byly posuzovány nejen podle přirozené krásy, ale i osobnostních dovedností a znalostí. Také je mi velice sympatický osobní a přívětivý přístup vedení, jejich komunikace směrem k nám a práce s námi. Jestli bych něco změnila, tak by to byla asi četnost soustředění, akcí a příprav, kde se můžeme navzájem více poznat. Taktéž by bylo krásné mít některé ze soustředění u moře, ale bohužel je náš ročník provázen pandemií Covid-19 a ta nám průběh velice zkomplikovala.

Pokud se stanete Českou Miss, co to pro vás bude znamenat?
Splnění snu, pocit naplnění a obrovského štěstí. Nové příležitosti a možnosti, jak více a lépe pomáhat lidem, zvířatům a celkově planetě. A samozřejmě také možnost reprezentovat svou krásnou zem ve světě!

Přihlásila jste se do soutěže sama, nebo do byl nápad někoho jiného?
Přihlásila jsem se nakonec sama, ale přiznám se, že nápad vzešel primárně od mé prababičky. Dále také od tatínka a obecně mého okolí v komerčním světě. Měla jsem výhru České Miss jako svůj velký dětský sen, ale až oni mi ukázali, že by se mohl stát skutečností.

Kdo vás nejvíce podporuje?
Maminka, tatínek, babička, děda, … zkrátka má milovaná a přející rodina a blízcí přátelé!


reklama

reklama
reklama