Čtvrtek 25.04.2024

09:52

Čtvrtek 25.04.2024

09:52

reklama

Nikol Ponerová narozeniny oslaví hlavně prací. Přejeme všechno nejlepší!

Jejich šaty jsou mezi celebritami velmi oblíbené, nechybí tak na téměř žádné důležité akci. Modely návrhářů Jakuba a Nikol Ponerových se zkrátka staly fenoménem. Takže když jsme se dozvěděli, že Nikol slaví narozeniny (samozřejmě osmnácté, protože jinak se věk ženy neprozrazuje), tak jsme rádi přispěchali s blahopřáním.

Značka vznikla teprve v roce 2015, za velmi krátkou dobu si vybudovala velmi solidní jméno a sourozenci se stali vyhledávanými návrháři. Andrea Verešová, Gabriela Partyšová či bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová. To je jen pár zvučných jmen, které si modely oblíbily. Není se čemu divit. Už to ale dávno nejsou jen rozmanité, bohatě zdobené šaty. V portfoliu najdete například i kolekce plavek a tak dále. Sourozenci jsou v každém případě jasným důkazem toho, že když se chce, jde téměř všechno a tvrdá dřina se dříve či později vyplatí.

Téměř každé narozeniny jsou důvodem k oslavě, nejinak u toho bude i u Nikol Ponerové. I když by to asi nebyla ona, kdyby neslavila spíše prací. „Máme toho hodně. Ale samozřejmě někdy je čas i na odpočinek a zábavu,“ usmívá se sympatická mladá žena. Uvidíme, možná se dočkáme nějaké „narozeninové“ kolekce. V každém případě, přejeme všechno nejlepší a mnoho šťastných let!


reklama

reklama
reklama