Pátek 19.07.2024

13:37

Pátek 19.07.2024

13:37

reklama

Nová značka přírodní kosmetiky MyDelight: Nechte se hýčkat, zasloužíte si to!

Starat se o sebe a používat nejkvalitnější kosmetiku není pro každou ženu samozřejmostí. Péče o sebe sama totiž automaticky neznamená používat to nejlepší. Důvodem jsou často finance. To se ale může změnit. Na trhu je totiž nová značka kosmetiky MyDelight, kterou si může dovolit prakticky každý. Za vším stojí Yvona Maléřová Krainová, sestra Simony Krainové.

Dámy, znáte to. Reklamní slogany na vás každý den chrlí, co všechno musíte mít, abyste byla dokonalá. V první řadě, klid, všechny jste dokonalé. Žádný krém na tom nic nezmění. Na druhou stranu je pravda, že pečovat o sebe přeci může být i krásný rituál. Ale ty ceny, že? „Na základě mých zkušeností jsem se rozhodla udělat svou značku kosmetiky, která je naprosto přírodní, velmi kvalitní a přitom cenově dostupná,“ usmívá se Yvona Maléřová Krainová. Světlo světa tedy spatřila řada produktů MyDelight.

Vytvořit si závislost na přírodě a kvalitě nikdy nebylo jednodušší. „Chtěla jsem vytvořit komplexní péči ze staletí ověřených ingrediencí, jako je například bambucké máslo, které, byť se zdá obyčejné, je to nej v péči o pleť. Jako první vlaštovka tak byla do světa vypuštěna právě komplexní péče o celé tělo z bambuckého másla, mandlového oleje, vitamínů a esenciálních olejů,“ vysvětluje Krainová.

Tím ale nehodlá končit. „Můj plán je dopřát to opravdu nejlepší všem. Protože mnohé ženy, které mě sledují na Instagramu, opravdu finančně nedosáhnou na tu nejlepší kosmetiku. Přitom si ji zaslouží! Navíc nyní nebudou muset kupovat krém na pleť, na rty, na tělo, na vlasy, na nehty, protože mají vše v jednom obřím 200mililitrovém kelímku. A postupně budeme přidávat naše další koktejly pro hýčkání naší tělesné schránky.“

Více na www.mydelight.cz


reklama

reklama
reklama