Neděle 14.07.2024

15:31

Neděle 14.07.2024

15:31

reklama

MISS CZECH REPUBLIC 2022 zná všech 10 finalistek

13. ročník MISS CZECH REPUBLIC 2022 zná svých deset finalistek. Finálový večer se bude konat 7. května ve Forum Karlín v Praze a vysílán bude živě na Nova Fun od 20.20.

V úterý 15. března došlo na tiskové konferenci k odhalení 10 finalistek letošního ročníku MISS CZECH REPUBLIC. Ředitelka Taťána Makarenko zde prozradila další detaily nadcházejícího finále a v neposlední řadě bylo představeno zahraničního soustředění finalistek na Zanzibaru, které je čeká následující týden.

Mezi finalistky si probojovaly cestu tyto dívky: Michaela Macháčková, Hana Dědková, Adéla Maděryčová, Krystyna Pyzsková, Markéta Mörwicková, Mariana Bečková, Terezie Jastrzembská, Zuzana Klečková, Kristýna Malířová a Karolína Syroťuková. Dívky budou první týden v květnu bojovat o vítězství v této soutěži.

Dívky, které postoupily do finále nyní čeká zahraniční soustředění na Zanzibaru v luxusním hotelu White Paradise. Na soustředění budou natáčeny medailonky dívek, které, jak prozradil kreativní ředitel soutěže Sam Dolce, budou inspirovány přírodními živly. Kromě těchto medailonků budou dívky natáčet reklamní spoty a absolvovat další školení, které jim pomůžou s přípravou na finále.

Finálový večer se bude konat v industriálních prostorech Forum Karlín v Praze. Hlavním mediálním partnerem soutěže se stala televizní a mediální skupina Nova Group. Program bude živě vysílán na Nova Fun v prime time 20.20. Režisérem celého večera je Samuel Jaško. Součástí finálového večera budou mimo jiné i živá pěvecká vystoupení. Ke konkrétnímu odhalení vystupujících dojde na dubnové tiskové konferenci MISS CZECH REPUBLIC.

Poprvé v historii soutěží krásy v České republice budou součástí finálového večera také vítězky grandslamových světových soutěží, Miss Grand International Nguyễn Thúc Thùy Tiên z Vietnamu a Miss Supranational Chanique Rabe z Namibie. Nebude chybět ani čerstvě korunovaná Top Model of the World Natálie Kočendová.

O organizaci MISS CZECH REPUBLIC:

MISS CZECH REPUBLIC je národní soutěž krásy s dlouholetou tradicí. Každý rok posílá své vítězky reprezentovat Českou republiku na světové grandslamové soutěže krásy jako je například nejstarší a nejznámější soutěž Miss World. Zastává názor, že královna krásy by měla být nejenom krásná, ale také vzdělaná a být vzorem pro všechny mladé dámy. Soutěž dívkám napomáhá realizovat své sny a pomáhá jim vytvářet nové životní příležitosti.


reklama

reklama
reklama