Pondělí 15.07.2024

11:43

Pondělí 15.07.2024

11:43

reklama

Tereza, jedině Tereza…Ale které budete v ringu fandit?

Není to tak dávno, co ji některá média přirovnávala k Evě Herzigové. Krásná brunetka Tereza Perce totiž s fotografem Jiřím Rašnerem nafotila kolekci spodního prádla, z čehož byl pořádný poprask. Teď bude možná ještě větší „haló“. K téhle kočce se totiž přidala ještě jedna Tereza – Stibalová – a obě si to už brzy rozdají…v ringu!

Tereza jedině Tereza, měla by slyšet píseň mou. Ostatní prominou, nestojím o jinou, zpíval ve své slavné písni Waldemar Matuška. Možná by ale i on koukal, co všechno Terezy dokáží. Perce a Stibalová mají stejného koníčka, obě boxují. A možná už zanedlouho si to mezi sebou v ringu rozdají. Padni komu padni. Žádné šmrdlání, ale pořádný zápas. Pánové už se mlsně olizují, protože představa těchto dvou v těsných šortkách a krátkých tričkách odhalující jejich přednosti…no, kdo by byl proti?

A co vlastně tyto dvě mladé žene do ringu? Podle zákulisních informací za vším stojí chlap. „Jo, chtějí se o něj poprat. Je to čestné. Lepší, než aby se pomlouvaly za zády a spřádaly nějaké intriky, jak to většinou mezi holkama chodí,“ potvrdil nám zdroj blízký oběma Terezám. Na co se tedy můžeme těšit? Vyprodaná aréna a souboj na ostří nože? Nebo si to rozdají bez diváků? To se ukáže už velmi brzy. 


reklama

reklama
reklama